Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σκέφτομαι ότι τα καλύτερα γαμήσια, τα κάνεις με πρώην με την οποία χώρισες πριν από καιρό με τον χειρότερο τρόπο...
    Η οποία είναι δεσμευμένη και επίσης μισεί την πρώην που ήρθε μετά από κείνη...
    Πρώτον, γιατί την γνωρίζεις ήδη και ξέρεις ότι στο σεξ ήταν απίθανη...
    Δεύτερον, γιατί το άσχημο τέλος δημιούργησε μια ένταση, που ο χρόνος φούντωσε...
    αφού της είχες μείνει απωθημένο...Κλασικό του κάνεις μαλακία και μετά γκάνιασες όταν είδες ότι ο άλλος όχι μόνο σε αντικατέστησε τάχιστα, αλλά με την επόμενη έμεινε μαζί και για αρκετά χρόνια...
    Τρίτον, γιατί στην ιδέα ότι η επόμενη απ' αυτήν πρώην σε ξαναπλησίασε, την αρρωσταίνει ( και γι' αυτό μαζί σου γαμιέται με ακόμη μεγαλύτερη λύσσα )...
    Και τέταρτο και κυριότερο, εσυ περνάς μαζί της καλά και το σπάσιμο αρχιδιών το κάνει στον γκόμενο της...
    Αφού από σένα δεν έχει δικαίωμα, να ζητήσει τίποτε...

    Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας? Μάλλον ατελείωτη η αλαζονεία και ο εγωισμός της κάποιες φορές...
    Σίγουρα πάντως οι τάσεις "αυτοκτονίας" που έχουν αρκετές, δεν κοιτάζουν εθνικότητα...
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    αλλεργία στο δήθεν / εμετούλης ολούθε.
     
  3. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Σκέφτομαι ότι βαρέθηκα τους δήθεν! Πόσες φορές μπορείς να κρυφτείς πίσω από το μικρό σου δαχτυλάκι;
    Διαβάζω για απουσία ταμπού, για ανοιχτά μυαλά και εγώ δεν ξέρω πως αλλιώς θέλετε να το πείτε. Και στην πράξη, φοβάστε να πείτε τα θέλω σας και τις πράξεις σας.
    Ευχαριστώ @Tenebra_Silente ,που επιλέξαμε από την πρώτη στιγμή την ειλικρίνεια...
    Είμαστε άνθρωποι με θέλω και πάθη και το κρυφτούλι είναι για τα παιδιά.!!
    Υ.Γ . Όταν ξέρεις ότι υπάρχει μια επαφή της σχέσης σου με την πρώην του, δεν πέφτεις από το ροζ σύννεφο όταν γίνει κάτι..Και το ότι ήσουν ειλικρινής σε όλα, είναι η δύναμη μας.
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @Ana Steel ματάκια μου όμορφα...Στην "καταιγίδα" που βρεθήκαμε ( και σιγά μην καθόταν κάτι ήρεμο σε μας χαχαχα )...Να δίνουμε τελεσίγραφα η να έχουμε κάποιες απαιτήσεις ο ένας από τον άλλο...
    Πέρα από ηλίθιο, θα περιέπλεκε ακόμη περισσότερο τα πράγματα...
    Πρέπει να επανεξετάσουμε κάποια θέματα...Εγώ σίγουρα περισσότερα από σένα...Και αν μη τι άλλο, μόνο η πλήρης ειλικρίνεια χωράει σε αυτή την κατάσταση...
    Τώρα, να κρυβόμαστε πίσω από τον ίσκιο μας...Για μένα, όπως και για σένα δεν έχει κανένα νόημα...
    Εγώ εκτός από τα εντελώς δικά μου...έχω και "άλλα"...Καλώς η κακώς, "άλλα" έτυχαν και σε σένα και το ξέρω, αφού μου το είπες με το που "έσκασαν μύτη"...
    Όταν έρθει η στιγμή που θα θεωρήσουμε κατάλληλη ( και θα μπορούμε )...Θα κάτσουμε σ' ένα τραπεζάκι και θα ξαναμιλήσουμε κοιτώντας ο έναν τον άλλο στα μάτια...

    Υ.Γ. Τουλάχιστον την πρώην πρώην πρέπει να πάψω να την θεωρώ φίλη χαχαχα...Γιατί με την άλλη δεν είχαμε ποτέ "φιλικές" σχέσεις...
    Αλλά είναι πράγματα που για μένα ήξερες από την αρχή της γνωριμίας μας...Και εγώ γνώριζα τα πάντα για σένα...
    Ως προς τ' ανοιχτά μυαλά η όχι των άλλων..Ας κάνουν ότι νομίζουν...Το θέμα είναι τι κάνουμε εμείς οι δυο... 
     
  5. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ματάκια μου στο έχω ξαναπεί, αν μας κρατήσει κάτι εμάς θα είναι οι αλήθειες.Γιατί με όλα αυτά που γίνονται και με τους πρώην να διεκδικούν μόνο η απόλυτη αλήθεια μας μένει..
    Ακόμη και αν το τελειώσουμε εμείς φίλοι θα είμαστε για πάντα.
    Υ.Γ Και το πάντα δεν το λέω συχνά, το ξέρεις.
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ξέρω ότι το πάντα δεν το λες συχνά και γι' αυτό έχει για μένα αξία...
    Ότι και να γίνει έχουμε και θα συνεχίσουμε να έχουμε ένα δέσιμο αλήθεια σπάνιο...
    Γιατί έτυχε μεταξύ μας...Γιατί ήμασταν και παραμένουμε πάντα αληθινοί...
    Και κυρίως γιατί πρώτα εκτιμήσαμε ο ένας τον άλλο σαν άνθρωπο και μετά σαν άντρα και γυναίκα...
    Γίνανε και γίνονται ακόμα πολλά...
    Και καλώς η κακώς οι πρώην που διεκδικούν...
    Δεν είναι σαν όλους και όλες τις άλλους/ες...
    Μα εκείνος και εκείνη που για μας ήταν πάρα πολύ σημαντικοί...
    Και αν μας έβαλαν σε κρίση...
    Σημαίνει, ότι κάτι αρκετά δυνατό για κείνους είχε μείνει και στους δυο μας...
    Και είναι σωστό και για μένα και για σένα, να καθαρίσουμε το μυαλό μας για ότι τους αφορά...
    Να προχωρήσουμε με "φαντάσματα" και ανοιχτούς λογαριασμούς στις καρδιές μας...
    Δεν το θέλω ούτε για μένα, ούτε για σένα...
    Δεν θέλω για κανέναν από τους δυο μας να πει, η να σκεφτεί, "τι θα γινόταν αν"...
    Αλλά τώρα έχουμε αρκετό χρόνο στη διάθεση μας, για να βάλουμε αρκετά πράγματα στην κατάλληλη θέση...
     
  7. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ακριβώς έτσι... Ο χρόνος θα δώσει τις απαντήσεις, ματάκια μου... Θα είναι αρωγός μας στην προσπάθεια ξεκαθαρίσματος και αποφάσεων.
    Οποία και να είναι η κατάληξη θα είναι καθαρά δική μας απόφαση.. Όπου γέρνει η ζυγαριά στην τελική...
    Αλλά μέσα σε απόλυτη ειλικρίνεια και στα τέσσερα άτομα που περιέχει αυτό το κομφούζιο..Ο καθένας μας αποφασίζει για τον εαυτό του και κρίνει το μέλλον του...
    Το σωστό ή το καλύτερο δεν το γνωρίζει κανείς μας.
    Αλλά ότι συνέχεια και να δοθεί εμείς δεν πρόκειται να χάσουμε αυτό που μας ενώνει...  
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το σίγουρο είναι ότι ακόμη "εδώ" είμαστε...Και δεν ξέρουμε που θα βγάλει...
    Τίποτε δεν αποφασίστηκε...
    Το σωστό και το καλύτερο θα είναι εκεί που θα μας βγάλει η καρδιά...
    Εμείς αυτό που μας ενώνει σίγουρα δεν θα το χάσουμε...
    Μεγάλη "καριόλα" η ειλικρίνεια...Ακόμη πιο γλυκιά μητέρα η αλήθεια...
    Η ζωή είναι για κεινους που τολμούν...Για κείνους που δεν φοβούνται να κάνουν λάθη, να φάνε τα μούτρα τους αν χρειαστεί...
    Και κυρίως για κείνους που δεν κρύβονται πίσω από "κουρέλια"...
    Και την ψυχή τους...σε κάποιους λίγους...αφήνουν να την δουν για κείνο που είναι...
    Που χαίρονται αληθινά με την χαρά τους...και δεν περιμένουν σαν τα όρνια, για να γευτούν το σάπιο κρέας της λύπης τους...
    Αλλά τι λέω τώρα...Κάποια πράγματα για να γίνουν κατανοητά...Κάποιος πρέπει ψυχή να την έχει...Και δεν πουλιέται στα περίπτερα...
    Ευτυχώς εσύ είσαι από κείνες που γνωρίζω ότι την έχεις...Γι' αυτό και σ' αγαπώ... 
     
  9. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

     Ακριβώς έτσι, ματάκια μου!
    Για πολλούς είναι ψιλά γράμματα, αυτό που μας ενώνει...
    Μπορεί και να μην "μάθουν" ποτέ τι είναι αυτό που μας ενώνει...
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μωρέ ποιος τους μπιπ τους άλλοι? Εμείς με την ζωούλα μας...Πάντα καλύτερη από το ν'ασχολούμαστε με κείνες των άλλων...Ακόμη και όταν φαίνεται μαύρη και άραχνη...Που τώρα δεν είναι... 
     
  11. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Μάλλον αυτό είναι το θέμα...
    Οτι δεν τους μπιπ κάνεις!! Και ασχολούνται με τις ζωές των γύρω, βγάζοντας χολή...  
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πεθαίνω όταν είσαι κακιά και όπως λένε τα ιταλά "μου κάνεις αίμα"...
    Αν σε είχα τώρα εδώ θα σε ξέσκιζα αλύπητα ( ουπς, έγινα πορνό και δεν πρέπει χαχα )