Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν θέλεις, στέλνεις Μαργαριτούλα...Εγώ αν ξενερώσω, δεν βλέπω τον λόγο όχι μήνυμα να στείλω...
    Αλλά που να μάθω ότι ο/η άλλος/η είναι σκατά, έχει τρελά προβλήματα...Ούτε που με νοιάζει...Έχω τρελή υπομονή με κάποιους ανθρώπους...
    Μπορούν να μου κάνουν πάρα πολλά και δύσκολα τους ξεριζώνω από μέσα μου...Γιατί? Επειδή μαζί τους έτυχε...
    Αλλά άπαξ και περάσουν την "γραμμή" μου...Για μένα ψόφησαν...Και με τους νεκρούς κουβέντα δεν έχει νόημα να κάνω...
    Γιατί απλούστατα μιλάω μόνος μου...Παύει να είναι εγωισμός, αλλά απογοήτευση...Και κείνη εγώ δεν την καταπίνω...
    Προτιμώ να την ξεχάσω μαζί με κείνους που μου την φίλεψαν...Πόσο μάλλον όταν δεν κάνουν τίποτε για να μου αλλάξουν γνώμη...
    Αλλά είπαμε, ο ένας είναι ίδιος με οποιονδήποτε άλλον για κάποιους...
    Το δέχομαι και χαιρετώ σιωπηλά...Σιγά μην κλάψω στο τέλος...
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Καθείς όπως νιώθει καλύτερα  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εξυπακούεται  
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    ένα τραγούδι για σας @margarita_nikolayevna .... 



    κι ένα για τον φίλο μου @Tenebra_Silente, μιας και τα βουκολικά είναι πολύ χαλαρωτικά.... 


    Καιρός να τσακιστώ και να στρωθώ στο διάβασμα... 
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Τι εννοείς πρέπει να σηκώνομαι και το Σάββατο πρωί για δουλειάαααααα;;;;

     
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, πάω κι εγώ να συνεχίσω το βάψιμο χαχαχα...Thanks για το τραγουδάκι...Λατρεύω balkan music...    
     
  7. libra

    libra Regular Member

  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ότι είναι κρίμα ν' αφαιρέσεις την ψευδαίσθηση, από κάποιον που δεν του έμεινε τίποτ' άλλο...
    Άσε τον μονάχο, να παραμιλάει και ν' αναμασάει τα σύννεφα που πλάθει στο μυαλό του...
    Και που και που όταν δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις...Πέτα του και κανά ψίχουλο προσοχής...
    Έτσι, για να μην ψοφήσει και της πείνας ο κακόμοιρος του εγωισμός...  

       
     
  9. η κυριακη περναει γρηγορα.........
     
  10. imakolata

    imakolata New Member

    σκέφτομαι ότι δεν έπρεπε να φάω τόσα κουρκουμπίνια με πόνεσε το στομάχι και έγινε τούμπανο .  
     
  11. επρεπε να κερασεις και σε μας μερικα .....μας ανοιξες την ορεξη.....  
     
  12. Black swan

    Black swan Regular Member