Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


     
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @margarita_nikolayevna δεν με πείραξε κανείς....όχι πια...Στο τέλος τι "βλάβη" θα μπορούσαν να προκαλέσουν, κάποιοι που τα κατάφεραν να γίνουν αέρας κοπανιστός?...

    Το αστείο είναι...Ότι ίσως κάποια από τ' άτομα στα οποία "αναφερόμουν"....Έσπευσαν να "καλυφθούν"...Κι έτσι όχι μόνο επιβεβαίωσαν εκείνα που έγραψα...
    Αλλά κάνοντας το...ξεκαρφώθηκαν κι από μόνα τους....
    Ίσως κάποια από τ' άτομα...Δεν είμαι σίγουρος χαχαχα...
    Και ίσως και να έμαθαν ότι τα ψέμματα έχουν κοντά ποδάρια....
    Και ότι η γάτα όσο και να προσπαθεί, στον καθρέφτη δεν είναι δυνατόν ν' αναρριχηθεί χαχαχα...    

    ---------------------------------------------------------------

    *Edit : Όποιος ζητάει τα πολλά, χάνει και τα λίγα ( πόσο μάλλον όταν προσπαθεί να τ' αποκτήσει με απάτες και διαβολές )...
    Και επειδή ο καθένας τους αποσκοπούσε σε κάτι διαφορετικό, ο καθένας για την πάρτη του...
    Μου φτάνει, να ξέρει, ότι εκείνο που από μένα θα ήθελε...Θα το έχει στα όνειρα του...
    Γι' αυτό ας συνεχίσει να ονειρεύεται...Όπως κάνει εδώ και καιρό... 
    Αυτό ναι, ήθελα να τους το "πετάξω" στο πρόσωπο...Γιατί κούρασαν...Ελεεινά...
    Τα "παιχνιδάκια" τους αλλού...Εκεί που τους παίρνει...Όχι μαζί μου... 
    ---------------------------------------------------------------

    Εγώ για κάποιο "ανεξήγητο" λόγο, δεν μπορώ να τα διαβάσω από χθες τουλάχιστον...
    Αλλά τα διάβασε η δικιά μου...Και μου είπε απλά, ότι είναι ξεκαρδιστικά...
    Με ρώτησε αν ήθελα, να μου πει...
    Αλλά της απάντησα, ότι προτιμούσα να μου πει για τις ατάκες που κυκλοφορούν στην Ελλάδα για την πολιτική κατάσταση χαχαχα... 

    Υ.Γ. Στην αγκαλιά εκείνης που βρίσκομαι...Βρίσκομαι από επιλογή και με χαρά...Και δεν χρειάζομαι κανέναν και τίποτε για να με σπρώξει εκεί...
    Γιατί είναι τ'ομορφότερο μέρος που θα μπορούσα να είμαι...Και κυρίως αληθινό και ειλικρινές...
    Ως προς τους "έξυπνους"...Ας κάνουν μια βόλτα στο κομμωτήριο...
    Γιατί κάποιοι πάνε για μαλλί και φεύγουν με πουλόβερ...
    Φτιαγμένο από τα δικά τους μαλλιά...
    Και για να γράψω τις μπούρδες μου...Δεν μου χρειάζεται να ξεκοκκαλίσω το Facebook...
    Τις σκέφτομαι μόνος μου...  

    Καλή σου νύχτα και προσοχή στην πόρτα που έλεγε και ο Τραμπάκουλας χαχαχα...  
     
    Last edited: 1 Ιουλίου 2015
  3. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...Τελικά η εθνική υπερηφάνεια σταματά μόλις αδειάσει το ατμ
     
  4. Αταξία μέσα αταξία έξω.
     
  5. Spartans (ΚΙΤΣ)..... GO HOME!

     

    ΥΓ. Απλά ο "Έλλην" είναι δισανάλογα υπερήφανος (ΠΑΝΤΑ) για πράγματα που έκαναν οι κάτοικοι αυτού του τόπου (πρόγονοι?) 2000 χρόνια πριν.
     
  6. Λαφαζάνης:
    Plan B - Kinder έκπληξη
     
  7. Kανένα ΔΝΤ: Αυτός ο τύπος θα ξελασπώσει την Ελλάδα μέσω crowdfunding

    http://luben.tv/web/www/59151
     
  8. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κλείστε τις καφετέριες και βάλτε όριο έναν φρέντο την ημέρα στο χέρι και τότε θα δείτε επανάσταση.
     
  10. αυτό μας έλειπε τώρα.......περιορισμος και στον καφε 
     
    Last edited by a moderator: 1 Ιουλίου 2015
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

           
    Να έχετε μια πολύ πολύ όμορφη μέρα  
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Χαχαχαχαχα!!!
    Καλά το γελάμε αλλά σε πληροφορώ ότι έμαθα πρόσφατα ότι μια από τις μεγαλύτερες στάσεις που είχαν γίνει στην πρώην ανατολική Γερμανία έγινε εξαιτίας του καφέ!!! Αλήθεια!!!