Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Επ   Μόνο που ανέφερα το yoga σε έβγαλα από το μυαλό μου - ούτε ένα μάθημα δεν χρειάστηκε BaD  
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χαχαχαχαχαχα και εμεις το χαψαμε  παντως αν σε κανει να νιωθεις καλητερα ποιος ειμαι εγω να σου το στερησω???χεχεχεχε
     
  3. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Κακές συνήθειες έχουμε όλοι εγώ γιατί να το αρνηθώ;;;   (Γιαγκούση νομίζω;;;  :alien 
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χαρικα Γιαγκούση τασος 
     
  5. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Νιώθω πως παίζουμε κυνηγητό στο forum ! Κάτσε φρόνιμος!!!  
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χαχαχαχαχα μαλιστα κυρια μου!!!!
     
  7. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    νυσταζω..............
     
  8. Puma

    Puma Regular Member

    Από τόσο νωρίς??? Πουυυυυυυύ ξενύχτησες??
     
  9. wanderer

    wanderer Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγώ λέω για αρχή, να πούμε στον Κωνσταντίνο στο "My Mood" list να προσθέσει κι έναν κόκορα. Κότα έχει πάντως!!!
     
  10. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τι πινεις και δε μας δινεις?
    (στειλτο μου σε pm δε θα το πω πουθενα.. ssss..) 
    Γιατι εγω ακομα περιμενω να με πιασει το ζιρτεκ, ελπιζω να μην τον ξενυχτησω παλι το μακαριτη.. ε ρε γλεντια!
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σκεφτομαι πως αν ειχα πειστει πως οι υποτακτικες το κανουν γιατι ετσι νιωθουν και οχι απο ανασφαλεια ή αλλα ψυχολογικα ... τοτε ισως ... ισως και να γινομουν Dom ....
    Τελικα εμπιστευομαι πολυ περισσοτερο και ειμαι ποιο θετικος σε στατους Perv , Switch και Vanilla (με προφανως BDSM αναζητησεις)
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    isnogood φιλε μου αν σκεφτεσαι αυτα 9 το πρωι χμ αρχιζω να αναρωτιεμαι και εγω που σκεφτομουν να φαω ολη τη τυροπιττα τωρα η να αφησω και λιγη για μετα το πηρα για σοβαρο χεχεχεχεχεχε