Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αγαπητέ isnogood, ελπίζω να μην θεώρησες την δική μου αγγελία ως κραυγή απελπισίας  
    Φαίνεται από τον τίτλο άλλωστε ότι την καταχώρησα αστειευόμενη  
    Ποτέ δεν θα έμπαινα στην διαδικασία να βάλω αγγελία για σκλάβο, ίσως βάλω όμως για να βρω χρόνο   από αυτόν έχω έλλειψη  
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το χιουμορ για μενα ειναι συστατικο ζωης και αν μη τι αλλο ξερω και το διακρινω ... αν ομως αρχιζα τις εξαιρεσεις , το απλο σχολιο μου μπορουσε να ειχε φωτογραφικο χαρακτηρα και να ειχε παρεξηγηθει ...   ....  
    και για να μην παρεξηγηθει κανεις , η ερευνα μου ηταν σε αρκετα παλιες αγγελιες και σιγουρα οχι σε οσες "τρεχουν" τωρα ....
     
  3. gaby

    gaby Guest

    συμφωνώ απολύτως με τον isnogood και μάλιστα είχα σκεφτεί ν ανοίξω νήμα σχετικά στο suggestions and requests. Όχι για το ότι συμφωνώ με τον isnogood   για το ότι οι αγγελίες θέλουν και ένα "κάτι" για να προσελκύσουν τον σωστό άνθρωπο.

    Δεν βρίσκω τίποτα το λάθος σε μία σωστή αγγελία και ναι, θα μπορούσα άνετα να το διαπράξω  
     
  4. female

    female Contributor



    ...σκέφτομαι - με εικόνες και αισθήσεις, ερωτήματα διαρκώς, ωχ, χαμός γίνεται εκεί μέσα, στα γκρίζα κύτταρα, καταρράκτης, (όχι όμως τρικυμία) αναρχία...

     

     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θα μπορούσα άνετα να το διαπράξω ...

    κατσε ενα λεπτο να σου φτιαξω την αγγελια ....
    Λοιπον ... για να δουμε .. η τεντερ ..

    "....... ....... ........ ........ τι? ..... σκεφτηκες κατι ? .. μμμμ .. μπορει να κανεις και λαθος .... επειδη ειδες την αγγελια ? .... θελεις να με εντυπωσιασεις ... μα δεν ξερεις πως .... αααα.. οχι ... παλι λαθος σκεφτεσαι .... για κανε μια στροφη να σε δω .. μη ρουφας το στομαχι , βγαλε τον αερα , θα πνιγεις πριν γνωριστουμε ... μμμ , μην φανταστεις τιποτα "ουαου" και τα σχετικα , αλλα .. θα σε βοηθησω ..... πηγαινε πισω , στην στιγμη που εκανες κλικ πανω στην αγγελια μου ... οχι οχι μην την ανοιξεις , στασου εκει και πες μου τι βλεπεις ... οχι .. ξεκολα απο τα bytes ... ακου την ανασα μου πισω απο το μονιτορ , κοιταξε με και πες μου τι βλεπεις "

    ΥΓ1 Τωρα βεβαια το εστησα με την δικη μου ποσοτητα χιουμορ αλλα πιστευω οτι σε καποια σημεια εισαι μεσα ...   
    ΥΓ2 ξερω οτι το "θα μπορούσα άνετα να το διαπράξω" εννοεις την δημιουργια του νηματος ... απλα αρπαξα λεκτικα την ευκαιρια
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Με έπεισες isnogood, θα γράψω σ αυτό εδώ το νήμα μία αγγελία ενδεικτικά για το πώς την εννοώ, τώρα για τις αντιδράσεις μου σ αυτούς που θα ανταποκριθούν, μάλλον ξέρεις περισσότερα από μένα, εγώ δεν γνωρίζω από πριν  

    Υπάρχουν άνθρωποι που μ έχουν βρει μπροστά στην οθόνη τους γλυκύτατη και πολύ υποτακτική και άλλοι που έχουν ξυπνήσει το θηρίο μέσα μου, δυστυχώς όχι το κτήνος, και έχω αντιδράσει ανάλογα και έχουν έκτοτε πολύ κακή γνώμη για μένα. Δεν θα τους καλούσα ποτέ μου για μάρτυρες υπεράσπισής μου σε δικαστήριο και δεν θα τους ζητούσα να με ψηφίσουν για τίποτα.

    Όχι, με το "θα μπορούσα άνετα να το διαπράξω" εννοώ να βάλω μία αγγελία στη στήλη "σκλάβες ζητούν Αφέντη". Αλλιώς για ν ανοίγω νήματα, έχω διαπράξει και πολύ χειρότερα  

    Σου χρωστώ και μία καλύτερη εξήγηση για το τί είναι σκλάβα στο "BDSM vs. vanilla στην πράξη", θα το κάνω αμέσως μόλις βρω χρόνο  
     
  7. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Το πόσο ωραίες είναι οι ιστορίες φαντασίας... και φυσικά το πόσο πολύ γέλιο μου προκαλούν διάφορα post εδώ μέσα  
     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγω γιατι σκεφτομαι συνεχεια κοκορα κρασατο......
     
  9. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ο ρουμπής ο κουμπής ο ρουμποκομπολογής,
    πήγε στην ρουμπιά στην κουμπιά στην ρουμποκομπολογιά,
    να ρουμπέψη να κουμπέψη να ρουμποκομπολογέψει,
    και τον πιάσανε οι πουμπήδες οι κουμπήδες οι ρουμποκομπολογήδες,
    Και του πήραν να ρουμπιά τα κουμπιά τα ρουμποκομπολογιά.
     
  10. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    χμ...εγω σκεφτομαι κατι να πω και να αναψουν τα αιματα....
    ετσι να δημιουργησουμε λιγη ενταση βρε αδερφε!
    βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιι.... 
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Εγω σκεφτομαι το πως θα βρω τροπο να μη σκεφτομαι.
    Μεγαλο προβλημα αυτο!!
     
  12. (ακόμα περισσότερα γέλια και από το προηγούμενο thread)