Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. manosslave

    manosslave Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τι κανειs μιρελλα μου αχ ρε μιρελλα σε θεωρο ωσ την μονη αλιθηνει αφεντρα εδω μεσα αν και επειδει εισαι τρανs και ισωs εχειs και σουπερ μπερεκ απο κατω σε θεωρο ανωτερη απο αφεντρα γιατι οπωs και να το κανουμε αλλο στραπ ον αλλο αλιθεινο γνησιο πεs μου λοιπον μιρελλακι μου αρεσει να φοραω καλσον εσενα σου αρεσει να σε ιπρετει καποιοs ντιμενοs ετσι α και αν εχεισ σκισει πολλα καλσον μπορειs να μου κανειs και εμενα ενα ψυχικο τι λεs

    εγραψεs τερεζακι μου αρεσε το κειμενο σου δειχνει οτι εισαι εξιπνη μπραβο τερεζα παντωs φιλεναδα θα ιθελα να μου λεs τι γνωμη σου για τα καλσον μην με παρεξιγειs βιτσιο μου ειναι φιλλια πολλα
     
    Last edited: 9 Ιανουαρίου 2008
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Αυτοί που πολεμούν για ιδέες δε θα έπρεπε να φυλακίζονται.
     
  3. manosslave

    manosslave Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εχειs δικιο φιλε σιναγονιστη εισαι προτοs μπραβο φιλε παντωs παιδια ειμαι1,89 πολυ γιμνασμενοs με φανταζεσται με καλσον αστειο αλλα αφου το νιοθω τι να κανω τωρα
     
  4. manosslave

    manosslave Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αυτα για τιs μπογιεs ειναι σχετικα;σε βρισκω κακοβουλη και μαλλον δεν αποδεχεσαι οτι φορω καλσον εσι δεν φοραs.
     
  5. manosslave

    manosslave Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    απειλεσ δεν σηκωνω καταλαβεs αν οχι καταλαβε το
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μαλλον θα παει χεχεχεχε
     
  7. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Aυτο δεν ειναι βαλιτσα, ο Υπερσιβηρικος ειναι!!!
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

  9. blindfold

    blindfold Contributor

    τώρα σκέφτομε πισίνες γεμάτες fratzeliko και εγώ να βουτώ μέσα τους με πληγές στο κορμί ...
     
  10. konman

    konman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χρόνια πολλά σε όλους... Είχα καιρό να μπω, να δω τι κάνετε , τι λέτε...Εχω την αίσθηση πως πολλοί εχουν πια απομακρυνθεί. Αραγε γιατί ?Αυτό το νήμα το ειχε ξεκινήσει η Αναστασία.Και συνεχίζει -έχω την αισθηση -χωρίς την παρουσία της. Ας είναι..Και πάλι καλή χρονιά σε όλους.
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κατ' αρχην υπαρχουν παρα πολλες αξιολογες Κυριες εδω μεσα, εκεινο που εγω προσωπικα παρατηρω ειναι πως οσο εσυ εισαι σκλαβος και εχεις και την παραμικρη σχεση με το bdsm, αλλο τοσο και εγω ειμαι καπετανιος σε αντιτορπιλλικο! 
     
  12. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Σκέφτομαι ότι καλά παιδιά τελικά δεν υπάρχουν... κ το τελευταίο που είχα υπόψη μου... μόλις τα σκάτωσε!