Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. zou

    zou

    Ελα.. κοψε κατι.... Αλλωστε ειπα οτι θα το ηθελα.. οχι οτι θα το φαω!!!
     
  2. Eri

    Eri

    Φατο κοπελαρα μου μην τον ακους αυτον.....Ζηλευει....Φατο να φαω ενα κ γω κ μετα θα παμε μια βολτα για αγορα παπουτσιων να δεις για ποτε θα τα καψουμε.....  
     
  3. zou

    zou

    Θα παμε για παπουτσια???? ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

    Ελα εσυ εδω, και οχι 1 παγωτο... ολοκληρο το παγωτατζιδικο (με τον παγωτατζη) θα σου φερω...   
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    αν πατε με τα ποδια μεχρι την περιφημη αγορα παπουτσιων του Πεκινου .... κατι μπορει να καταφέρεται!
     
  5. Eri

    Eri


    Τι να παω να κανω εκει καλε??Να παω τοσο δρομο κ να μη βρισκω παπουτσι στο νουμερακι μου????Προτιμω την προσφορα της Τερεζας.....αν μου προσφερει κ τον παγωτατζη ισως τα χασω διαφορετικα(αν θυμηθω πως το κανουν αυτο το...πως το λενε...α ναι....σεξ!)
     
  6. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πες μου πως το θες και θα στον εχω ετοιμο!!!
     
  7. Eri

    Eri

    Κουκλο.....κ μουγκο....(μη μας βγει τπτ Μιστρες Κιτς κ εχουμε ατυχηματα)......
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Η σιωπη ειναι χρυσος...
     
  9. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μμμμ κατι εχω στο μυαλο μου.... Τον θες σε πακετο η να θα τον φας εδω????  
     
  10. Eri

    Eri

    Θα τον δοκιμασω εδω κ αν μου κανει τυλιξε τον.....
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    για δωρο??
     
  12. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ενταξει Κυρια Ερη... Η παραγγελεια Σας ειναι σχεδον ετοιμη....