Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    ναι θα του βάλει και ένα φιογκάκι ροζ στο πουλάκι του !  
     
  2. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Σκέφτομαι ότι πρέπει να διαβάσω γιατί τη δευτέρα γράφω....   η πίκρα του έλληνα φοιτητή...
     
  3. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    πως μου λειπει κ πως ειμαι μπερδεμένη...  
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ....οχι και τιποτα ... αμα θα παμε στην Ταυλανδη μπορειτε να "κολησετε" το "Κυριαρχος" σε καθε επιθυμια σας ....   ....
    τωρα κολημα και 'γω με την Ταυλανδη !!! .....
    τιποτα ... μονο για "Σταβλο" ... ξερετε εσεις ... οι μεν θα επιδειξουν τις δε .. οι δε θα ψαχτουν για καποιον καλυτερο μεν (αλωστε τι αλλο να ψαξει κανεις εδω περα ?..) ...

    "Τον περιμενω" ,... "τον σκεφτομαι" ..... , "μου λειπει" ... αλλα ριχνουμε και κανενα παραγαδι στο μεταξυ ....ΠΡΟΣΟΧΗ : ασχετο με τα προηγουμενα ποστ ... γενικα μιλαω ...

    το αλλο? : "Ελα μου Παναγη μου .... ακουυυς ... δεν ακουω καλα κανει η γραμμη παρασιτα .... ναι ναι ... εχω φαει ενα μπιζελι οπως μου ειπες σαν την "Γραμματεα" ... εσυ καλαααα ? .... και γω Αφεντη μου ... καλε μουυυυ ... μισο λεπτο να ανοιξω την πορτα ... ειναι ο Τακης με τον Λακη ... ξερεις .. τα παιδια απο το delivery του σουπερμαρκετ .... ... Παναγη μου ? ... να κανουμε εκεινο το παιχνιδι με τον αναγκαστικο οργασμο ? ... το βαζω σε ανοικτη ακροαση και πες μου εσυ ποτε να τελειωσω .... "

    και δεν καταλαβα δηλαδη ....... αμα εισαι σκλαβα πρεπει να σε φλερταρω ? (ναι ναι ξερω .. τις παπαριες με την εγκεφαλικη γοητεια που λεμε τωρα..) ... αμα εισαι σκλαβα σου αναβω δυο χαστουκια σε αρπω απο το μαλλι και λες τον δεσποτη Παναγιωτη στο πηδημα ....
    εγω το λεω : ... το Χολυγουντ Βλαπτει σοβαρα το BDSM ....

    αα ... ξεχασα να σας πω .... βρηκα στραπον για Κυριαρχους ... αντι για "μπαλακια" εχει μια αναποδη κορωνα (στεμμα) ... μολις αυτο μπει μεσα μοιαζει ο κωλος να φορα κορωνα βασιλικη ..... βγαινει σε 4 σχεδια ... : Μεγαλου Αλεξανδρου , Καισσαρα , Τουτανχαμον και Burger King .... αυτα ....
    .... κοιτα ... μεγαλες κουβεντες δεν λεω ... μπορει να το δοκιμασω και να μου αρεσει (λεμε τωρα) ... αλλα ειπαμε : Perv ....

    Ασχετο ... το ταξιδι στην Αιγυπτο τελειωσε αλλα το παρασημο της γαστρεντεριτιδας μαλλον το πηρα στην κυπρο .. επρεπε να σταματησω στην 9η σεφτελια ... το 10 εκατσε βαρυ ...
     
  5. Eri

    Eri

     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

     
  7. Eri

    Eri

    Με φοβησαν μερικοι που λενε οτι πρεπει να κανω ΟΤΙ θελουν....Κ αν μου πουν να πλενω πιατα?????Απαπαπααπα.......
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    εχει ψυχη το πιατο μπρος σε εναν οργασμο ΔεσποτικοΠαναγιωτικο ???? .......
    αχ γιατι να μην εχω γεννηθει στην Σουηδια ????? .....   ...(πλακα κανω, δεν την αλαζω την Ελλαδα..)

    blind εισαι κακο παιδι .... με εχει πεθανει ο ....    
     
  10. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    ωιμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
     
  11. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τι σκέφτομαι τώρα?

    ότι χάθηκε το office από τον υπολογιστή μου   
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τουλαχιστον δεν εχασες ακομα τον υπολογιστη....