Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. female

    female Contributor




    ...πόσο απρόσμενα πολύ χιούμορ έχουν τα μέλη του φόρουμ.

    Males που δηλώνουν "lesbian", "female slaves" με αντρικά nicks... Κλπ., κλπ... Αθάνατη ελληνική πλάκα...



     
  2. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    τα βαμπιρακια ξαναχτυπουν... δεν φτανει που περασα χαλια εκει που πηγα οταν γυρισα που υπνος... γκρρρρρρρρρρρ
     
  3. Vali

    Vali Guest

    αυτό που σκέφτομαι τώρα είναι ότι θα έχω 5 posts για να μπορέσω να απαντήσω σε ένα pm
     
    Last edited by a moderator: 27 Ιανουαρίου 2008
  4. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    κουραστικο να βαριεμαι
     
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    Axxx Σε λιγες ωρες θα παω θέατρο. Σε μια παρασταση, που καναμε 3 εβδομαδες να βρουμε εισητηρια. Σολντ αουτ απο το δεκέμβρη, απο την πρωτη μερα που ανεβηκε. Πόσο χαιρομαι οταν βλεπω πως το κοινο αγκαλιαζει τις σοβαρες δουλειες..
     
  6. impassable07

    impassable07 Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σε 2 ωρες δουλευω... ΓΜΤ..
     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    Σκατα!

    Οταν μου ανατρεπουν τα προγραμματα μου γινομαι θηριο.  
     
  8. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σκεφτομαι οτι εχω αναγκει απο κυρια να ιπηρετω αλλα δεν βρισκω και ποναει η καρδια μου για αυτο οπου και αν βρισκεσαι αγνωστη αφεντρα ελα οσο πιο γρηγορα μπορειs να με σιμαδεψειs στην καρδια και στο κορμι μου κιριολεκτηκα σε περιμενω οπωs o σκυλοs τον οδδισεα θελω να σου δωσω την ιπαρξη μου σου ανηκη
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    "Ουίτ! ουίτ! ουίτ!" τιτίβιζαν οι πράσινοι σπίνοι κι έλεγαν: "Η γριά η Γη πέθανε πια, και τώρα είναι ξαπλωμένη μες στο άσπρο της σάβανο."

    "Η Γη παντρεύεται, κι αυτό είν' το νυφικό της φόρεμα", ψιθύριζαν αναμεταξύ τους τα τριγόνια. Τα μικρά τους κόκκινα πόδια ήταν ξυλιασμένα, όμως το νόμιζαν καθήκον τους να παίρνουν πάντα τη ρομαντική πλευρά κάθε κατάστασης.

    (Το αστερόπαιδο, Όσκαρ Ουάιλντ)
     
  10. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ακομα προσπαθω να συνελθω απο τη χτεσινη... "κρεπαληηηη" 
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Για κρέπες χθες tereza;;;  
     
  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    γιούπι!!!...χεχε