Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Το λαϊκό κίνημα φουσκώνει, ώρα την ώρα, λεπτό το λεπτό.
    τραγουδάτε όλοι μαζί ωρε!

    Τα ποστ και τα σεντόνια τα χαμένα
    και τους καημούς που σκέπασε καπνός
    η οφφτοπικιά τα βρήκε αδελφωμένα

    Κι οι ξαφνικές χαρές που ήρθαν για μένα
    ήταν σε δάσος μαύρο κεραυνός
    κι οι λογισμοί που μπόρεσα για σένα...

     
  2. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Λογική πρόταση αλλά διαφωνώ. Ο καθένας που άνοιξε αυτά τα νήματα, τα άνοιξε έχοντας μια προσωπική αντίληψη για το πώς ήθελε να λειτουργήσουν. Για τον λόγο αυτό προτείνω να μείνουν ως έχουν. Εκτός αυτού, θα γίνουν πάρα πολύ τεράστια νήματα αν συνενωθούν και επιπλέον με τα βελάκια πας όπου θες @underherfeet και βρίσκεις την άκρη και εκτός από αυτό όταν ένα κομμάτι αποκόπηκε από την ειλικρίνα και πολυγαμία Κ και έγινε αξιώσεις κλπ βρήκα στο inbox μου αυτόματη ειδοποίηση για τα ποστ μου που είχαν αλλάξει νήμα αντίστοιχα.
     
  3. Έχω την παράξενη αίσθηση, ότι οι αναρτήσεις μου μειώθηκαν σε αριθμό μέσα στο τελευταίο δεκάλεπτο..
     
  4. gazza

    gazza Regular Member

    ti εννοεις??  
    σβυστηκαν?
     
  5. Αν θυμάμαι σωστά, είχα 1070 posts.
    Τώρα βλέπω 1054.

    creepy.
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εγω ψάχνω το οφφτοπικ και μπλα μπλα και δεν το βρίσκω

    ποια βελάκια;
    Eχεις ένα δίκιο πάντως, θα πρέπει να ερωτηθούν οι δημιουργοί τους , αλλά την Εμμα που να τη εύρεις;
    To μέγεθος δεν ξέρω αν είναι τεχνικά πρόβλημα, πάντως υπάρχουν νήματα- μαμουθ που 'χουν μάλιστα κυρίως βιντεο και φωτο φορτωμένα, όχι κείμενα.
    Ειδοποιήσεις στέλνονται , αλλά και πάλι χάνεσαι, ειδικά αν έχεις να μπείς μέρες.
     
  7. gazza

    gazza Regular Member

     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    23.792 ποστ, έχω χάσει το μέτρημα πλέον.    
     
  9. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Χμ...από περιέργεια κοίταξα μόλις και το δικό μου ποσοστό,και δε θυμάμαι να είχα τόση απόσταση μεταξύ των post και των likes.
    Λέτε να σβήστηκαν και τα δικά μου;Με βάλατε σε σκέψεις...Όχι ότι με νοιάζει,δε χάνετε και τίποτα με λιγότερα ποστ από 'μένα. 
     
  10. Janine

    Janine Regular Member

    Ενοποιήθηκε με το Εκτός Θέματος και Άνευ Τίτλου, είναι οι τελευταίες σελίδες. Ας ελπίσουμε να κάτσει κάποια στιγμή η μπίλια επιτέλους.

    Κι επίσης, κανονικά πρέπει να μπει επιλογή like σε όλα τα νήματα. Τι "ρατσισμός" είναι αυτός μεταξύ των νημάτων;  
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Θετική είναι η ενοποίηση.
    Για τα λάικ τώρα υπήρχε ένα σκεπτικό απο τη διαχείριση αλλά δεν το θυμάμαι!
     
  12. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    @bumblebee
    Τι μπανα ναααααααα