Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. espimain

    espimain Contributor

  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @espimain μοσχαρακι βραστο ....  
     
  3. espimain

    espimain Contributor

  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @espimain να σε ρωτησω τωρα κατι   ....

    χθες εκανα το μοσχαρακι στην χυτρα και κρατησα ενα κομματι και ολο το ζουμι ....
    σημερα λεω να κανω μακαρονια με κοκκινη σαλτσα στην οποια θα βαλω το υπολοιπο κρεας ....
    η ερωτηση ειναι να βραζω τα μακαρονβια μεσα στο ζουμι που εχω η θα ερθει πολυ εντονη η γευση ????
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Αν σου αρέσει η γεύση να το κάνεις. Εμένα μου αρέσει. Αν σου έρχεται έντονη μα χρησιμοποιήσεις το ζουμί ( όχι όλο) στημ σάλτσα.
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @espimain Εγώ πάλι άκουσα χθες για πίτσα με βάση τηγανητές πατάτες και από τη μία μου φάνηκε βλασφημία...

    ...αλλά από την άλλη "αν είναι η πατάτα αμαρτία, να βγω να το φωνάξω με λατρεία"
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Να πας στις Ερωτικές συνταγές να δεις. Είναι τέσσερις οι σχετικές συνταγές.
     
    Last edited: 1 Αυγούστου 2017
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Η συνταγή στην οποία αναφέρθηκε η @gaby_m ειναι αυτή. Δεν είναι πίτσα αλλά δεν χρειάζεται να είμαστε πιτσιστικοί, είναι μια παραλλαγή εμπνευσμένη από αυτήν, θα έλεγα ένα scherzo gastronomico.
    Πάντως σε μένα που την παρακολούθησα στις δυο τη νύχτα προκάλεσε μια βόλτα στο ψυγείο.
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Μην καταστρέφεις αυτό που έχεις επιθυμώντας αυτό που δεν έχεις,
    θυμήσου ότι αυτό που έχεις τώρα, κάποτε ήταν ένα από τα πράγματα που επιθυμούσες

    Επίκουρος
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    «Οι Κρητικοί είναι πάντα ψεύτες»

    Επιμενίδης ο Κρητικός.
     
  11. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    από το κακό στο χειρότερο??
    γίνεται??
    μου λες δεν γίνεται...
    και όμως γίνεται...  
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Αν δεν γινοτανε θα ημασταν καλα τωρα χεχε