Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θα μου κανεις αγριο ερωτα????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Εσυ????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Το θεμα ειναι μην αναφωνησεις ολως ξαφνικα :"Ωραια γευση εχουν τα αρχιδια μου αν και αγαπητη Κυρια σας ξεφυγαν λιγο στο λεμονι". 
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μετα το λειτουργημα του δασκαλου και του γιατρου να και αυτο του γαμαω και δερνω!τη θα ακουσω αλλο και ακομα δοκιμασα τον τριτο καφε!!!!!!χεχεχεχεχε
     
  3. Constan

    Constan Regular Member

    ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΠΙΤΙ ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  4. Eri

    Eri

    38 παλι ανεβηκε γμτ.......
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    πουλα πουλα!!!!!!!!!!
     
  6. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Πλησίαζει η Παρασκευή...7 η ώρά μαχαίρι!!!Να φτιάξουμε το χιαστό και μετά 6 μήνες αποχή από το μπασκετάκι.Θα σαλτάρω.Που θα πάει...θα το παλέψω.Θέλω όμως τη βοήθεια σας...

     
     
     
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Την εχεις και το ξερεις.Καλη επιτυχια στην αρθροσκοπηση και υπομονη στην αποθεραπεια με πολλες και καλες φυσιοθεραπειες.  
     
  8. Constan

    Constan Regular Member

    λοιπον σκεφτομουν, Ποσο κοστιζει η καγκουρια:

    700Ε επικινδυνοι ελιγμοι
    700Ε επιδειξη ικανοτητων
    700Ε προσπεραση σε διπλη διαχωριστικη
    300Ε κρανος
    300Ε εξατμησεις
    ------
    2700Ε να σε γραψω μου λεει για ολα αυτα?


    σκεφτομαι παει η πατρα και οι διακοπες το καλοκαιρι οποτε κανω χρηση γνωστου(σε απελπισια) λεω αδερφε σωσε με εκανα μαλακια

    Ευτυχως σωθηκα

    Υ.Γ. kits πρεπει να κοψω τις μαλακιες στο δρομο κυκλοφορουν κακοτροποι αστυνομικοι-λεμε
     
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Κυκλοφορουν αστυνομικοι που τηρουν τα μετρα αυτο τον καιρο λογω του οτι ερχονται επιδοματα αδειων λογω Πασχα,δωρα κτλ κτλ
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Καλή δύναμη για την Παρασκευή ipakouo_skilaki. Περαστικά και γρήγορα σιδερένιος! Και μένα το μπάσκετ είναι από τις πολύ μεγάλες μου αγάπες! Ειδικά το παιχνίδι στα όρια της ρακέτας.
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Τα λαθη , η μαγκια και η καυλα.... ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ !!!!! 
     
  12. grwinner

    grwinner New Member

    Osa pane kai osa er8oun..