Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Εισαι σιγουρος πως δεν μουχλιασαν και ξίνισαν απο την αχρηστία???
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τι σκέφτεσαι τώρα; (2008)

    Ύστερα από την απαγόρευση της anasia, να γράφω σε κάθε νήμα που έχει ξεκινήσει η ίδια και για να μην δημιουργηθεί ανάλογο προηγούμενο, ανοίγω νήματα με παρόμοια (γενικής φύσεως) θεματολογία που καθιστώ ελεύθερης πρόσβασης προς κάθε μέλος.
     
  3. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Re: Τι σκέφτεσαι τώρα; (2008)

    Peace my friends...  
    άντε κάντε αγκαλίτσα   και μην "τσακώνεστε" για τα τοπικ κ τα ποστ κτλ ... κρίμα είναι  
     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Τι σκέφτεσαι τώρα; (2008)

    Ισως,λεω εγω τωρα,για το καλο του φορουμ και την επισκεψιμοτητα των εν λογω νηματων να το συζηταγατε και με αμοιβαιες υποχωρησεις να βρισκατε μια μεση λυση?Ειναι λιγο τραγικο να ανοιγονται καινουργια νηματα με το ιδιο θεμα.Αν μη τι αλλο εγω το βρισκω προσβλητικο και απαξιωτικο ως προς τον/ην αρχικο/η νηματοθετη/ρια.
     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εχει πλακα η υποθεση.
    Υστερα απο τα διπλα φορουμ, εχουμε και διπλα νηματα!!!  
    Η εγω ηπια πολυ εχτες και τα βλεπω διπλα??
    ........λες?? 
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν θα ηταν και ασχημη ιδεα !!!
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Re: Τι σκέφτεσαι τώρα; (2008)

    Νομιζω πως δεν ειναι ο μονος που το κανει εδω μεσα ...
     
  8. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Τι σκέφτεσαι τώρα; (2008)

    Το θεμα ομως ειναι οτι εκει αξιζει.Σε αλλες περιπτωσεις ΔΕΝ αξιζει.Το ignore μου παραμενει και θα σε παρακαλεσω να μην με αναγκασεις να το ξαναβγαλω παλι.Κοινως μην αναφερεσαι σε εμενα και μην κανεις quote post μου.

    Ευχαριστω
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Re: Τι σκέφτεσαι τώρα; (2008)

    Ποιο το νοημα να το βαζεις και να το βγαζεις??? αν δεν σε ενδιαφερει οπως λες δεν θα εμπαινες στον κοπο να το βγαλεις 


    Παρακαλω!
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Τι σκέφτεσαι τώρα; (2008)

    τι θα λέγατε για τον τίτλο "προσωπικές αντιπαραθέσεις"?? 

    Υ.Γ. το λέω εντελώς και αποκλειστικώς χιουμοριστικά (και με κίνδυνο να φάω και κανένα χαστούκι)
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    οτι έχει αργήσει ήδη μια ώρα και στο τέλος δεν θα προλάβω!!! 
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δηλαδη ειναι ADDDDDDDDicteDDDDDDD?ειπα και εγω τη σημαινει χεχεχεχε