Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. lotus

    lotus Silence

    Χμ....
    Λοιπόν κάτσε να σκεφτούμε...
    1. Μπορεί να σε γλίτωσε από κάποιο δυστύχημα αν ήσουν κάποια μέτρα πιο κάτω
    2. Μπορεί να σε ληστεύαν και να σε χτυπούσαν αν έφτανες πιο νωρίς σπίτι
    3. Θα έχεις υπέροχο ζουινγκ ζουίνγκ γυαλιστερό λάστιχο
    Έλαααα Τζούλς χαμογέλααα ήσουν πολύ τυχερή τελικά που σου σκασε το λάστιχο  
     
  2. lotus

    lotus Silence

    Εντάξει λοιπόν @brenda αφού έτσι το θέλησες....
    Τι φταίνε καλή μου αυτοί οι υπέροχοι άνθρωποι που είναι ξαδέλφια της Κρουέλα?
    Τι? Επειδή είναι μόνιμα σηκωμένο το φρυδάκι λες και το χουν μποτοξάρει και τεντωμένος ο δείκτης λες κι έχει αγκύλωση και ψάχνουν θύμα να τον καρφώσουν όπως το ραβδί ψάχνει το νερό?
    Ή που είχαν πέσει στη μαρμίτα με το ξύδι όταν ήταν μικροί και το χειλάκι είναι μέσα στη σούφρα?
    Όχι καλή μου όλα αυτά είναι ατυχείς συγκυρίες που εμείς οι υπόλοιποι αρπάζουμε την ευκαιρία ώστε να κακολογήσουμε αυτά τα αγγελικά πλάσματα που αν κοιτάξουν μούρη στον καθρέπτη κατα λάθος αναπηδούν απ την τρομάρα...
    Θα πρεπε να ντγέπεσαι που δεν δικαιολογείς και δεν εμψυχώνεις τη μουρμούρα τους και με τη στάση σου δεν τα βοηθάς να βουλιάξουν λίγο ακόμα. Τς τς
    Για να μη σου πω για τα μακρινά τους ξαδέλφια .... γιατί μην ξεχνάμε συ το θέλησες....
    Ναι ναι αυτά με το αγγελικό πρόσωπο, το γλυκό χαμόγελο που στο κεφάλι τους παίζει το θέατρο του παραλόγου πράξη 424 μόνιμα που με χαμόγελο σου βάζουν την τρικλοποδιά και με το ίδιο χαμόγελο σου δίνουν χέρι να σηκωθείς και σε παρηγορούν και για ότι έπαθες.
    Οι παγίδες με το μέλι είναι πιο πιασάρικες
    Δύσκολα διακρίνεις το σπάσιμο της χαιρεκακίας στην άκρη στο χαμόγελο και τη σπίθα στο μάτι.
    Πφφ.... τοξικούς τους έχουν βαφτίσει όχι τυχαία κι όπου φύγει φύγει ...
    Δεν έχουν την αναγκή κανενός καταστρέφουν μόνοι τους υγεία και κάρμα total αυτοκατασροφικές ιδιοσυγκρασίες απλά απομακρύνσου μη σε πάρουν τα σκάγια
    Και για να σου υπενθυμίσω μανίτσαμ...
    Δι φταίω εγώ ισί μι τσίγκλισις  
     
  3. lotus

    lotus Silence

    Να πάρει κουπίτθα όποιος ζορίζεται με τα ποτήρια υπάρχουν εναλλακτικές  
     
  4. lotus

    lotus Silence

  5. lotus

    lotus Silence

    Μωρέ και ξεκλείδωτη να είναι εν βρασμώ ψυχής θα κολλάει το χερούλι
     
  6. lotus

    lotus Silence

    Χαχα εντάξει ...
    Λοιπόν:
    Αυτός που δεν το βλέπει μπορεί απλά να ναι στην κοσμάρα του και να μην έβλεπε ούτε ελέφαντα σε δωμάτιο 2Χ2
    Αυτός που απλά πίνει νερό είναι απλά ένας πρακτικός άνθρωπος πιθανότατα και λίγο σταρχ αν του πεις κάτι απ τα παραπάνω μπορεί να σου πει: ρε τι λες?
    Απλά είναι νερό διψάω πίνω χαχα
    Οπότε κι οπορτουνιστή δεν τον λες μάλλον θα βάλει και 2ο ποτήρι ...
    Πεζό και ρεαλιστή άντε να γλύφει και λίγο πεσιμισμό ίσως  
     
  7. lotus

    lotus Silence

    Εγώ πάντως όταν συνουσιάζομαι με τη θετική μου ψυχολογία βλέπω αστράκια  
     
  8. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Χαμογελάω συχνά πυκνά...
    Θα έχω εσένα να μου βρίσκεις τα θετικά γιατί ακόμα δυσκολεύομαι.
      
     
  9. lotus

    lotus Silence

     
     
  10. open_mind

    open_mind Regular Member

    Μία και σήμερα....  
     
  11. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Για τον Μίλος Φόρμαν    

     
  12. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Ειναι τόσο ωραία η ζωη !