Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Καλημέρα σύντροφοι εις τη διαστροφήν, είθε να έχετε ξυπνήσει όλοι με την καλύτερη διάθεση  
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Master_Spiler κάθε πρωί ξυπνάω με την καλύτερη διάθεση, στην πορεία χαλάει η συνταγή γαμώτο  
     
  3. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Τότε βρές τρόπο να τη φτιάξεις  
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Τώρα θα φταίω γω αν σου πω "σε 18 χρόνια έλα και ξαναπές το μας αυτό" Master_Spiler;  

    Στα 25 μου ούτε εγώ ήξερα τί θα πει να ξυπνάς με καλή διάθεση και να χαλάει, γιατί να χαλάσει δεν καταλάβαινα κι εγώ.

    Στα παρά ένα τεσσαράκοντα κάπως μπορώ να αντιληφθώ τί μπορεί να γίνεται και να χαλάνε διαθέσεις πρωϊνιάτικα   Τον εαυτο μου κοροϊδεύω εδώ, μην το πάρει κανείς στραβά! λολ
     
    Last edited by a moderator: 15 Οκτωβρίου 2006
  5. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    ΟΚ, μέσα, σε 18 χρονάκια θα σου πώ πολύ ευχαρίστως την απάντηση καλή μου, μόνο που θα πρέπει να κρατάμε επαφή μέχρι τότε  
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σκεφτόμουν την λέξη υπομονή και την έγραψα στην οθόνη και την είδα με ένα διαφορετικό πρίσμα...
    Υπό + μόνη ... Η μοναξιάς της υποτακτικής άραγε ;
     
  7. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    lol, ένας γλωσσολόγος ίσως να μας βοηθούσε περισσότερο Ηλία  
     
  8. gaby

    gaby Guest

    λογικά, δεν πρέπει να σχετίζεται ετυμολογικά με το επίθετο "μόνη" αλλά με το ρήμα "μένω" η λέξη υπομονή. Άρα ίσως το αντίθετο της μοναξιάς; Αν υποτεθεί ότι υπάρχει κάποια σχέση;
     
  9. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    good day,
    bon jour,
    guten Tag,
    buon giorno,
    よい日,
    좋은 날,
    хороший день,
    buonas diaz,
    يوم جيّدة,
    早晨好

    .....γιατι ποτε δεν ξερεις ποιος σε .... παρακολουθει .... !

     
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    καλό
    good
    bon
    fino
    giuzel
     
  11. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πόσο βαριέμαι να πάω να ψηφίσω……
    Σκέφτομαι να πάω τελευταία στιγμή λίγο πριν κλείσουν οι κάλπες. Θα φορέσω τα μαύρα γυαλιά, μαύρα ρούχα και καπέλο θα μεταμφιεστώ δλδ.
    Τους βαριέμαι αφάνταστα όλους αυτούς που στέκονται απέξω και περιμένουν να περάσεις για να σου μιλήσουν ενώ πριν σημασία δεν θα έδιναν.
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Και ηιατί να πας; Πριν λίγο έκανε έκκληση ο Υπουργός Εσωτερικών για να πάνε να ψηφίσουν!!!!! Εγώ δεν πήγα. Προτίμησα να πάω να δω ταινίες!