Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Γιατι ΕΊΜΑΙ! κακός Άνθρωπος!    
     
  2. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

     

    Εύλογος προβληματισμός. Πλην όμως:

    Προσωπικά δεν έχω ιδέα. Συνάμα όμως μου είναι αδιάφορο.
    Γνώμονας αποτελεί η δική μου επιλογή βάσει της δικής μου βούλησης και σε τούτο δεν χωρά η γνώμη και η στάση κανενός, συμπεριλαμβανομένου του...Σύμπαντος.  

    Στην πορεία υλοποίησης βλέποντας και κάνοντας.  
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ή αν όντως "το θέλειν εστί δύνασθαι" και πόσο.
     
  4. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    ΕΙΣΑΙ μια ΛΕΡΑ?!?! 
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μεγάλο πράγμα η αυτογνωσία.
     
  6. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Αυτό!
     
  7. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Πως διάλο κανουν quote configaration έναν HP server.
     
  8. rea..

    rea.. Contributor

    Αυτό! Νο 2
     
  9. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Σε καποια μερη της ανατολης, υπαρχει ακομη ενα επαγγελμα που παραμενει ζωντανο και το συναντας σπανια στην δυση. Αυτο του πορδολογου. Οι πορδολογοι μυριζουν τις πορδες αυτων που εξεταζουν και τους δινουν ενα ειδος γνωματευσης αναφορικα με την λειτουργια και υγεια ενος μερους του εσωτερικου του σωματος τους. Καλη, μη παρεμβατικη και συναμα ανακουφιστικη διαδικασια για τον εξεταζομενο. Δεν θα ασχοληθω με μικρολεπτομερειας περι εγκυροτητας και αξιοπιστιας της αναλυσης / διαγνωσης, βαριεμε να το δω απτην ακαδημαικη / επιστημονικη οπτικη. Αυτο που σκεφτομαι ειναι το ποσο ενδιαφερον πρωτα ραντεβου θαχουν οι τυποι / τυπισσες που ασκουν το επαγγελμα.
     
  10. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Τωρα σκεφτομαι διαλογισμο κατα την διαρκεια σεξουλιαρικης πραξης, σαδομαζο ορ νοτ. Να πιασω το λεγομενο flow state, κατασταση ροης, ultra instinct ή οπως αλλοιως το ονομαζουν.
    Αυτη η μεθοδος θα δουλεψει αραγε?

    Καλυτερα να το δοκιμασω πρωτα με περπατημα μπας και στραβοπατησω ή τα φτυσει η καρδια.. Με τρεξιμο ας δοκιμασουνε οι πιο νεοι.
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  11. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

  12. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Το επικείμενο ταξίδι μου στην Αθήνα