Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    το ηξερα και για να σε πονεσω πιο πολυ θα σου αποκαλυψω οτι ηταν 1οσ τρυγος απο καστανο

    για να δεις τι Μαστερας ειμαι μαστιγωνω μετα λογια μου  
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    xo xo xo γελασαμεεεεεεεε
     
  3. lotus

    lotus Silence

    Θα ζητήσω έλεος μη χτυπάς άλλο αλύπητα!!
    Αν δεν τα προσέχεις στείλτα σε μένα  
     
  4. lotus

    lotus Silence

    Γελάσαμε δε γελάσαμε?  
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Δείτε τη βρίσκει κανείς αν δεν έχει ύπνο και διαβάζει το φόρουμ 4''30 το πρωί .... Διαμάντι

     
     
  6. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Την κρεβαταρα μου!!! Τέτοια ώρα τι να σκέφτομαι..;
     
  7. online προσδοκίες, φαντασιακά ζητούμενα προσομοίωσης και ρεαλιστικά δρώμενα αλληλοεξυπηρέτησης
    στο melting pot, "παρέα"
     
  8. lotus

    lotus Silence

     
     
  9. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Είναι σχεδόν 10 το πρωί και Σάββατο και εγώ έχω πέντε ώρες σεμινάριο.... *}^]>\$£?*$#£~*{$?^$?^{> και +?$>]%\>~*>?$?
     
  10. lotus

    lotus Silence

    Έλα κουράγιο, εγώ σήμερα δουλειά κι αύριο σεμινάριο!!!
    Υπάρχουν κι άλλοι  
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Γυναικείο εσώρουχο... δονείται στις ευκαιρίες και τα γκολ του Μουντιάλ!



     


    Μια μεξικάνικη εταιρεία δημιούργησε το απόλυτο γυναικείο εσώρουχο, στο οποίο δημιουργείται δόνηση όταν δημιουργούνται ευκαιρίες και μπαίνουν γκολ στους αγώνες του Μουντιάλ. Δείτε το σχετικό βίντεο.

    Η μεξικάνικη εταιρεία "Vicky Form" αποφάσισε να δημιουργήσει ένα εσώρουχο με... ικανότητες ξεχωριστές. Είναι σίγουρο πως σε πολλούς άνδρες θα αρέσει πολύ, βλέποντας τους αγώνες του Παγκοσμίου Κυπέλλου στα γήπεδα της Ρωσίας.

    Δονείται στις καλές φάσεις των αγώνων, ενώ όταν μπαίνει γκολ η κατάσταση απογειώνεται! Η ιαχή "γκοοοολ" αποκτά άλλο νόημα, έχει άλλη ένταση, ακόμα μεγαλύτερη!

    Το νέο εσώρουχο έχει τίτλο "Siente el Juego" (σ.σ. Νιώσε το παιχνίδι) και παρουσιάστηκε λίγα 24ωρα πριν την πρεμιέρα του Μουντιάλ. "Κάθε χρόνο 4 εκατ. ζευγάρια χωρίζουν εξαιτίας του ποδοσφαίρου", αναφέρει η σχετική προς τους τηλεθεατές δείχνοντας ένα ζευγάρι να συζητά τα προβλήματα που η μπάλα προκαλεί στη σχέση τους.

    Η κοπέλα κατηγορεί το αγόρι για την εμμονή του στη μπάλα, τότε παρουσιάζεται το προϊόν και αυτόματα η άποψή της αλλάζει προς το καλύτερο.

    Ως προς το πώς δημιουργείται η δόνηση, το εσώρουχο είναι συνδεδεμένο με ένα σύστημα, το οποίο πιάνει την δράση που εκτυλίσσεται στο ματς και τη μετατρέπει σε δόνηση ανάλογα με τις φάσεις που δημιουργούνται.

    Δείτε το βίντεο και θα καταλάβετε...

     
  12. lotus

    lotus Silence

    Ρόδα είναι και γυρίζει