Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Kits

    Kits Contributor

    και εγω να την κανω δεν εχω προβλημα... εξαρταται βεβαια απο τον καπνο!
     
  2. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Όχι. Το μέλλον δεν πιστεύω πως μπορεί να το ¨δει¨ κανείς γιατί υπάρχει η ελεύθερη βούληση του καθενός. Το παρελθόν ναι μπορει να σου το πει κάποιος που ασχολείται και μάλιστα με απίστευτες λεπτομέρειες. Οπότε πιστεύεις και τα μελούμενα που σου λένε. Κι αν βγει κάτι απο αυτά, μεγάλο ρόλο παίζει πιστεύω η αυθυποβολή. Όπως το είπες....κάθε μελαχρινή που βλέπεις...... 
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και ομως ... απο εκεινη την ωρα ψαχνω στο νετ ... λοιπον αυτες οι τσιγγανες σιγουρα εχουν δυναμεις ... το απο που τωρα παιζεται ... προσεγγιζω περισσοτερο την πλευρα που θελει να εχουν δανειστει τις δυναμεις αυτες απο κακοβουλες πηγες ... διαβασα μαλιστα οτι οι προφητειες τους μπορει να γινουν αληθινες με την διαβολικη επεμβαση ακομα και αν αυτο δεν επροκειτο να συμβει ... οπως και να εχει λιγη περιπετεια δεν βλαπτει , ετσι για να προκαλεσουμε τις .. οποιες .. δυναμεις ...   ...
     
  4. Kits

    Kits Contributor


    Εγω λεω γαμα καμια ξανθια ... ολες βαμενα τα εχουν !!
     
  5. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member


      τότε να μην σου χαλάσω το κυνήγι της περιπέτειας
    Να είναι ευχάριστα συνατρακτική
     
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    το άρωμα των μαλλιών της ...
    το άγγιγμα μου στην απαλή και τρυφερή επιδερμίδα της ...
    το χαμογέλο της ...
    τη γεύση της κάθε φορά που την φιλούσα ...
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οτι τα παντα συνωμοτουν στο να ερωτευτω!
     
  8. kali crow

    kali crow Guest

    οτι ο συγχρονισμος παλι παει κατα διακονου..... 
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    3 ασφαλιστικά ταμεία όλα κι όλα και οι "δημοσιογραφίσκοι" σε ξεχωριστό, μόνοι τους. Μπράβο... πρέπει να ήταν τελικά οι μοναδικοί εργαζόμενοι που είχαν δίκιο.

    Ξεφτίλα του κράτους και των δημοσιογραφίσκων που τολμούν να μιλούν για "λειτούργημα" (μην ξεράσω).
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    πιο αργόσχολα και αγενή άτομα από αυτούς στην γραμματεία του τμήματός μου,πραγματικά δεν υπάρχουν...
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Μην ορκιζεσαι....

    ... ελα ζητα μου κανενα χαρτι να δεις σε ποσες θα το παρεις!!
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    ενω οι δικηγοροι πανε πισω....