Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Οι νομικοί δεν υποστηρίζουν πως κάνουν λειτούργημα. Είναι καθαρά επαγγελματίες. Λειτούργημα κάνουν οι δικαστές και οι εισαγγελείς.

    Κι όμως ούτε καν αυτοί κατάφεραν (ή ίσως τόλμησαν να ζητήσουν) να έχουν ξεχωριστό ταμείο, όταν όλος ο λαός αναγκαστικά σε μερικά χρόνια θα δεινοπαθήσει.
     
  2. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Lost , lost ....

    Θεωρούμεθα 4η εξουσία χρόνια κ χρόνια τώρα
    κ η αλήθεια είναι πως ίσως πάντα ήμασταν 2η .
    Τι νομίζεις δηλαδή πως θα άλλαζε τώρα ? δεν σε έχω για να έχεις αυταπάτες εσυ !  
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δεν τρέφω αυταπάτες anasia, πραγματικά. Ο ρόλος όμως του δημοσιογράφου δεν είναι να εξουσιάζει (στην 3η, 4η ή 6η θέση), ούτε να απειλεί πως δε θα υποστηρίξει τους πολιτικούς τα επόμενα χρόνια αν δεν ευνοηθεί στο νέο ασφαλιστικό σύστημα, σε σχέση με τους άλλους εργαζόμενους (ή πως θα τους βγάλει τα άπλυτα στη φόρα).
    Θα μου πεις τώρα ο δημοσιογράφος φταίει που βρίσκει και τα κάνει ή ο πολιτικός; Και θα απαντήσω και οι δύο.
    Απλά δεν μπορώ να λέω πλέον σε τούτη τη χώρα πως λειτουργεί η δημοκρατία και υπάρχει ισονομία μεταξύ των πολιτών.

    Όποιος ξαναμιλήσει για φασισμούς και χούντες άλλων εποχών, ας κοιτάξει το σημερινό κατάντημα της υποκρισίας.
     
    Last edited: 13 Μαρτίου 2008
  4. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    δημοκρατια ???

    δεν νομιζω πως ποτε υπηρξε η θα υπαρξει ....
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Τι καταλαβαινουν αυτοι που δεν κανουν αλλη δουλεια και σχολιαζουν/κρινουν ,αλλους και δεν κοιτανε τα δικα τους χαλια ...
     
  6. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    παλι θελω να γκρινιαξω... (γαμω τον πυρετο μου, γαμω τις ιωσεις, γαμιεται το προγραμμα μου στην δουλεια, γαμιουνται οι δηθεν -δυστυχως, γιατι λιγη αγαμια τους χρειαζεται σε συνδιασμο με καυλες κ κανενα δικαιωμα/δυνατοτητα να τραβιξουν μαλακια.... τιμωρια-, γαμω την τυχη μου γαμω!)
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    γαμησε τα!
     
  8. kali crow

    kali crow Guest

    τι αλλο.... 
     
  9. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Νεύρα πολλά νεύρα και δεν έχω που να ξεσπάσω!  
     
  10. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Που έχω να ξυπνήσω στις 6 και είναι 3:49

    με βλέπω να μην κοιμάμαι σήμερα
     
  11. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τα ίδια και εδώ και έχει πάει 6

    [nomedia=""]YouTube - Faithless - Insomnia[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν εχεις παρα να σταθεις μπροστα τους λεγοντας: "Καποιοι εδω μεσα εχουν την λανθασμενη εντυπωση οτι θα εχουν τα δοντια τους μεσα στο στομα για ολη τους την ζωη.
    Για να μην αρχισω λοιπον τα χαστουκια για συμμαζευτειτε"!