Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Oh, really?
    Για δες βρε παιδάκι μου, όσο ζεις μαθαίνεις.
    Πάει πια η γραμμική β?
    Χαμπάρι δεν πήρα. 
    Πάλι καλά που εσείς οι νέοι μάς ενημερώνετε για τας ορθάς γραφάς... 
    Να τις ακολουθήσετε εσείς τις σύγχρονες επιταγές, εμείς παλιώσαμε αρκετά και προσπαθήσαμε πολύ για να προσαρμοστούμε ευτελιστικά με την ανορθογραφία των καιρών.
    Να' σαι καλά πάντως που με έβαλες στην θέση μου, το χρειαζόμουνα! 
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Θα μου ήταν μία εντελώς ανιαρή, αχρείαστη, άκομψη διαδικασία να βάλω τον οποιονδήποτε στην θέση του σε ένα τέτοιο χώρο και μέσο, ακόμη και αν ένιωθα επίθεση.
    Λέω την γνώμη μου για μία άποψη που θεωρώ και περιμένω σύντομα να αποδειχθεί παρωχημένη.
    Θα μπορούσα μάλιστα να συζητήσω την γνώμη μου αν καταφέρεις να πείσεις τον εαυτό σου ότι δεν σου επιτίθομαι και ότι δεν έχω πρόβλημα με την brenda.
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Βρε, δεν έχει και ζέστη σήμερα να πω πως μπαΐλντησες, εσείς δεν ξέρω τι έχετε απάνω εκεί, το γλωσσάκι το χιουμοριστικόν δεν το βλέπεις καλό μου?
    Μπριόζικα σου απάντησα, όχι πειραγμένα, όνεστλι.
    Δεν θεώρησα ότι μου επιτίθεσαι, εγώ ειμαι που δεν μπορώ να συγκρατηθώ με τα λάθη, δεν θα το ρίξω σε άλλους αυτό, ούτε σε σένα, απλά είπα λίγο να χαριεντιστώ, πάνω στην απλοποίηση του γιώτα.
    Αφού με ξέρεις ότι είμαι τέτοια, γιατί το σοβαρεύεις κι είναι και μεσημέρι και μόλις έφαγα και καρπούζι που δεν μπορώ να χωνέψω, εεεεε?

    -αλλά με δρόσισε το άτιμο- 
     
  4. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Τι..? τσάμπα χάρηκα δηλαδή ότι θα προσθέσουμε άλλες τρεις σελίδες θεσπέσιου διαλόγου στο καλύτερο νήμα του καλύτερου Ελληνικού φόρουμ ?
    Καλύτερα να υπεράσπιζα ότι μου επιτίθεσαι.

     
     
    Last edited: 31 Ιουλίου 2018
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Άντε μωρέ παραδεχτείτε το επιτέλους χωρίς εμένα δεν γίνονται πλέον ωραίοι καβγάδες εδώ.
    Πόσες σελίδες είχαμε φάει μόνο για κάτι λεφτά και τον Κουν.. καλές εποχές..
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Έλα, να στήσουμε έναν μαϊμού καβγά να γουστάρουμε. 

    Τέτοια είσαι, ταραχοποιό στοιχείο και τεντυγκέρλ, φτου σου, ξετροχιασμένη, τα καλύτερα παιδιά έδιωξες μ' αυτά και μ΄εκείνα.
    Α, και με τα λεφτά, κυρίως μ΄αυτά.
    Λεφτά, λεφτά, λεφτά, πφχρρρρρρρρρρ..... 
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Σινφονό. Ι απλούστεφσι ίνε απαρέτιτι κε με λίγι άσκισι όλι θα εποφελιθούν, ενγκιμένα. Σίνβασι ίνε, κάπι θα δισανασχετίσουν, μετά θα τους περάσι.
    Σιμασία έχι ι σινενόισι. Έβγε.
     
  8. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Εγκιιμενα το κέρατο μου, όχι ενγκιμένα.
    Και καπιι όχι κάπι.
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Χα, αμέσος τα σιντιριτικά ρεβιζιονιστικά ρέβματα! Προδότι τις επανάστασις!
    Σαν πος δεν ίδα κε το βδελιρό "και";

    Κάτο ι καταπιεστικί δίφθονγκι! Λεφτεριά στα φονίεντα!
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Καλά κοροιδεύετε εσείς.
    Αλλά έρχεται η φωνητική α' και όλα αυτά που ξέρατε θα τα ξεχάσετε.
    Και θα πείτε και ένα τραγούδι.
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Στα νιάτα μου, πριν 1500 χρόνια κε βάλε, έζισα τον θάνατο τις αρχέας ελινικίς μετρικίς, ίδα να χάνοντε ι μουσικές μακρίς κε βραχίς σιλαβές για χάρι του άχαρου διναμικού τόνου. Ακόμι εδό ίμε, σιγά.

    Ας έρθι λιπόν κε ι φονιτικί α', εφκερία για τραγούδι. Θα τραγουδίσετε κι εσίς;  
     
    Last edited: 1 Αυγούστου 2018
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σας. Ζωή σε λόγου μας.

    Δυστυχώς εγώ τραγουδάω μόνο την πρωτομαγιά.