Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Συγγνώμη για την αναστάτωση, είχε πιάσει το λάπτοπ μια άλλη προσωπικότητά μου, η οποία είναι πεισμένη πως είναι η Σαπφώ. Την απομάκρυνα με μια κύλικα κρασιού και μια φωτογραφία απο το νήμα νοικοκυρούλες.
    Τι λέγαμε; Α ναι.
    Γι' αυτό θέλουν να την καταργήσουν;
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Εύχομαι επιτέλους να τα καταφέρουν.
    Πιστέψτε με, ουδόλως εύκολο μου είναι να ξελαρυγγιάζομαι κάθε χρόνο τέτοια μέρα.
     
    Last edited: 31 Ιουλίου 2018
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι η γραφή σας αποτελεί μία πολύ καλή γεύση του τι είναι αναπόφευτκο μέλλον.
    Αυτή η μεστή φωνητική σας προοπτική, αν βεβαίως εξαιρέσουμε τον περιττό πλεονασμό του τόνου, είναι μία λαμπρή εικόνα γλωσσικής προόδου και εξέλιξης.
    Παρόλα που είμαι σίγουρος ότι η μόρφωση σας δυστυχώς σας απαγορεύει τέτοιου είδους εκλεκτές αισθήσεις.
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Αυτή ήταν μία ανάλυση anal analyst's? 
    Εμένα με κάλυψε πάντως ως τέτχοια. 
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Μα να μην έχω τίποτα άλλο στο μυαλό μου;
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες


    Θα μπορούσε να είναι, ξέρεις.

    Είναι ένα θέμα από κάθε άποψη, το ότι το γλείψιμο του πρωκτού ως πρωταρχικό στάδιο της διαδικασίας του γλυψίματος του πρωκτού από σεβαστού μεγέθους φαλλό είναι κάτι που ως πρόταση θα στερείτε νοήματος κατόπιν εφαρμογής της φωνητικής α'. Πρακτικά η αντικατάσταση του λήμματος γλίψιμο (με την έννοια του αντίστοιχου και στην ουσία ανενεργού/καταργημένου λήμματος γλύψιμο της δημοτικής) από το λήμμα σμιλεφσι στο δεύτερο μέρος της ως άνω πρότασης θα δώσει λύση, αλλά ίσως απαιτεί λίγη περισσότερη σκέψη το τι θα απογίνει με όλες εκείνες λέξεις του Ελληνικού λεξιλογίου που η ύπαρξη τους έγκειται μονάχα στην επιχειρηματολογία του κινήματος του ακτιβιστικού γλωσσικού ναζισμού μαζί με το ίδιο το κίνημα μετά την εφαρμογή της φωνητικής α'.
     
    Last edited: 31 Ιουλίου 2018
  7. brenda

    brenda FU very much

    Θα τιμωρηθείς γι΄αυτό, όνειδος της εργατικής τάξης, να ξέρεις.
    Περνάω στο επόμενο θέμα:
    Φώτης, εγκλήματα, ένας ακόμη αφανής Κ.  
    Πόσες bdsm ιστορίες στην τηλεόραση και τον κινηματογράφο πχια?
    Μον ντιέ... 
     
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Mπαγάσα, νταφακ, με μπέρδεψες... 
    Γλείφουν οι φαλλοί?
    Ή γλύφουν?
    Τι είναι?
    Σκαρπέλα?
    Ρε, που μπλέξαμε απογευματιάτικα. 
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Για σένα είναι βρε η φωνητική α', για να μην έχεις τέτοια διλήμματα και απορίες.

    Ξέρεις τι είναι να μιλάμε για την ολέθρια στύση που όπου μέσα μπήκε ήταν σαν μην βγήκε και να αναλωνόμαστε στο αν το εργαλείο έγλειψε ή έγλυψε ?
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Κάτι έχω ακουστά.
    Από την εποχή του Καραϊσκάκη ακόμη.
    Της εποχής μου πράματα δηλαδής... 
     
  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Εντάξει όχι ακριβώς αλλά το νόημα το πιάνεις.
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Σαδική πράξη με διττή φορά, προς το κοινό ("ξελαρυγγιάζομαι", πονάνε τ' αυτιά μου από τώρα) αλλά αναμφίβολα και προς εσάς ("ουδόλως εύκολο μου είναι"). Κίνκυ.

    Η Σαπφώ από δίπλα ρωτάει αν πρόκειται για δέηση στην Ιλίθια - Ειλείθυια, μια και ήταν η θεά της γέννας και σχετικών ξελαρυγγιασματικών οδυνών. Λέει επίσης έβγε.