Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Πόσο πολύ χρειάζομαι ξεκούραση μετά απο 20 ώρες στο εκλογικό  

    Αλλά και πάλι θα πάω την ερχόμενη Κυριακή, τα θέλει ο κώλος μου  

    Είναι γαμώ τις φάσεις !!!

    Να τσακώνονται, να βρίζονται, να μαλλιοτραβιούνται και εσύ να κάθεσαι να κοιτάς  

    Ή τις γιαγιές που τις τραβάνε με το ζόρι να ψηφίσουν, έλεος καλέεεεεεε.


    Καλημέρααααααααααααααααααααααααα
     
  2. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Καλημερούδια απ'την όμορφη αλλά α-δήμαρχη ακόμα Θεσσαλονίκη!
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    τελικα τι φορεσες Princess_of_Pain ?
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    Τι σκεφτομαι... Πολλα...

    Σκεφτομαι πως οπως κι εδω μεσα που ολοι μα ολοι νοιωθουν κερδισμενοι κι ευτυχισμενοι απο τον τροπο που σκεφτονται και σ επεκταση ενεργουν (αν ενεργουν και ποση διαρκεια εχει αυτο που δεν μενει μονο στα ονειρα τους), ετσι κι εκει εξω ολοι ειναι ευχαριστημενοι απο το..αποτελεσμα..εκτος των πολιτων φυσικα (εξαιρουμενων των κουμπαρων, των μπατζανακηδων, και των λοιπων δημοκρατικων δυναμεων)..

    Επισης σκεφτομαι, απο πότε ο κωλο-παιδισμος, ο ναρκισσισμος, η εγωπαθεια , το στενο συμφερον βαφτιστηκαν Αφεντιλικι κι απο ποτε η ελλειψη αυτοεκτιμησης, σε συνδυασμο με την αναγκη να ανηκουμε καπου, να μας αγαπουν εστω και σε δοσεις 6μηνιαιες ή οποτε τους ερθει, αν τους ερθει κι οπως τους ερθει, -οσο σκατα κι αν ειναι- βαφτιστηκε υποταχτιλικι.

    Κυλησε ο τετζερης και βρηκε το καπακι του.
     
    Last edited: 18 Οκτωβρίου 2006
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    anasia ο λύκος δεν αλλάζει  
    Μαύρα, μαύρα, μαύρα αλλά φυσικά παντελόνι με γόβες και όχι μπότες  
     
  6. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καταραμένες αγκυλώσεις ( του μυαλού)
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Aγαπητή soft_crystal, ελπίζω το αγκυλώσεις του μυαλού να μην πήγαινε σε μένα, γιατί οτιδήποτε άλλο έχω (κακιά,κοντή,χοντρή,άσχημη,άσχετη ) , εκτός από αγκύλωση στο μυαλό.
    Αυτό λειτουργεί πολύ καλά και ίσως μερικές φορές περισσότερο από όσο θα ήθελα
     
  8. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καμία σχέση Aγαπητή Princess_of_Pain οι αγκυλώσεις δεν πήγαιναν σε σένα αλλά σε μένα.
    Όλοι μας έχουμε πολλές από αυτές. Εγώ όμως αναφερόμουν στις δικές μου.
    Δεν συνηθίζω να ενοχλώ όταν δεν με ενοχλούν αντίθετος αν με ενοχλήσουν μαύρο φίδι 
     
    Last edited: 16 Οκτωβρίου 2006
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αφού ξεκίνησα από εδώ και πήρα από εδώ τα καλωσορίσματα σας.. συνεχίζω από εδώ ευχαριστώντας σας .
    Δεν πρόλαβα να δω ακόμη θεματακια… Συμβάλλοντας όμως στο παρόν νήμα θέλω να καταθέσω μια σκέψη μου έντονη και καθημερινή ..πότε θα περάσει η ώρα να φύγω από το γραφείο????
     
  10. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    soft_crystal παρομοίως, όχι απλά μαύρο, αλλά και δηλητηριασμένο μαζί  
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Mikra_Psemata όρεξη να έχεις και θα διαβάσεις αρκετά νήματα.
    Τα άσχημα να τα παραβλέπεις  
    Τώρα όσο για την ώρα στο γραφείο......ελπίζω να περάσει γρήγορα και δημιουργικά  
     
  12. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Οτι στην Σουηδία παραιτήθηκε υπουργός επειδη βγήκε ΣΚΑΝΔΑΛΟ οτι δεν πλήρωνε τα τηλεοπτικά τέλη του   και στην Ελλάδα ο Ρουσόπουλος μας έπεισε οτι η βιλλάρα του, του κοστισε μονο 150 χιλιαρικα, ποσό το οποιο δεν αγοράζεις ουτε δυάρι