Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μου το έχει πει πολύς κόσμος  
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Να δίνεις επιβράβευση σε όποιον/α κατορθώνει να ακολουθήσει την ιστορία αλλά και τα βελάκια  
     
  3. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

  4. eyes_closed

    eyes_closed polished our dreams

    τι αφησα τι εδιωξα τι με παρατησε τι το παρατησα τι εφτυσα .... να πανε να γαμηθουν ειμαι εδω και στεκομαι ακομα για εμενα για ισως εσενα
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν μιλάω ακαταλαβιστικα, απλά λέω πολλά άσχετα
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Είμαστε πολλές πάντως!
     
  7. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Όποιος δεν γνωρίζει τον @p0ltergeist απλά χάνει.
     
  8. Aliki

    Aliki airetiko

    "Αν θέλεις να χάσεις τους ανεπιθύμητους θεατές, ζήσε δημόσια."
    το εικονικό δε μετράει  
     
  9. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Στο σχεδιαγραμμα αναφερομουν...
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Eμμμ... όχι πάντα;

     
     
  11. Aliki

    Aliki airetiko

    @estelwen στο μυαλό μου υπάρχει αδυναμία σύνδεσης του λογου μού με οτιδήποτε αφορα μαζικοποιημενο lifestyle marketing,πόσο μάλλον οταν εχει κ κορώνες το προϊόν.
    Δεν μπορω να ακολουθήσω το σκεπτικό σου  

    Ίσως βοηθήσει η παρακάτω πρόταση ως συνέχεια αυτών που διάβαζα κ μου έφεραν σκεψεις περί βιου κ ζωής κ θεσης μας στο πως συνδέονται αυτα: "Αν δεν τραβήξεις την κουρτίνα του άλλου, αν την εχει ανοίξει μόνος του, δεν εχει γούστο. Η αποκάλυψη σου αξίζει στο βαθμό που έβαλες το μάτι σου στη ξένη κλειδαρότρυπα."
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Η αμφισημία φταίει  

    Αναφέρατε σκέτη μια φράση: "Αν θέλεις να χάσεις τους ανεπιθύμητους θεατές, ζήσε δημόσια".

    Εσείς, όπως καταλαβαίνω από την συνέχεια που παραθέσατε, είχατε μάλλον στο νου σας την διαφάνεια προσωπικών επιλογών, η οποία συμφωνώ ότι πραγματικά γίνεται αφοπλιστική.

    Εγώ όμως, απουσία συμφραζομένων, πήρα τελείως άλλο δρόμο και σκέφτηκα πως υπάρχουν περιπτώσεις όπου η δημόσια ζωή κάνει αδήφαγους και δυνάμει καταστρεπτικούς τους ανεπιθύμητους θεατές, αντί να τους εξουδετερώνει, γι' αυτό και η περίπτωση που ανέφερα - θα γνωρίζετε τις πιθανές συνθήκες κάτω από τις οποίες η Diana Spencer έχασε τη ζωή της.