Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Πως "καταναλώνει" κάποιος αξιοπρέπεια και πως την αποκτά και πάλι;
    Ή είναι αξιοπρεπής κάποιος ή όχι...
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και στην ουσία, ποτέ τελικά δεν είναι, αξιοπρεπής.
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    σκέφτομε πόσο αστείο είναι να κάνεις έρωτα με μία γύναικα ,της οποίας είναι ανίκανο να κάνει συσπάσεις το μουνί της από το ξεχείλωμα ...
    όσο υγρή και να είναι σου προκαλεί μία λύπη ,δεν θα τελειώσεις για αυτήν με τίποτα ,κρίμα γιατί προσπαθούσε αρκετή ώρα να σε πείσει ότι μπορούσε να σου προσφέρει ηδονή ...

    τι να την κάνουμε την αξιοπρέπεια όταν μισούμε τους εαυτούς μας ; όσο και να παριστάνουμε τους άνετους ,δεν πείθουμε ... τουλάχιστον εγώ δεν πείθομε ούτε για αυτά που βλέπω ...


    και αυτά τα fratzeliko ύπουλα ποτά ..! Μαρία τα ήπια όοοοοοοοολα σήμερ α!! το μαγαζί δεν είχε άλλα μπουκάλια !!! πάλι αγαπάμε στη γλώσσα τ,ων μουγκών ...

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    τοτε κοιτα να ασχοληθεις με την πισω πορτα που και πιο στενη ειναι και αμα ξεχειλωσει μαζευει μετα πιο γρηγορα
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. kali crow

    kali crow Guest

    οτι ηρθε η ωρα να δουμε ποσα απιδια χωραει ο σακος...........
     
  6. spikehead

    spikehead Regular Member

    Μερικοί άνθρωποι βλέπουν μόνο τα αρνητικά και σκέφτονται μόνο την καταστροφή
     
  7. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    να παω για BOWLING η' για ουζοκατασταση το βραδυ!!!!!!!??
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Βαλε αλευρι!!!!!!!!!!!
    Και δεν θα γλυστρα ασυστολα , και κοντρα θα κανει και καμμια φρατζολα ψωμι θα ξεφουρνισεις!!!!!!!! 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. female

    female Contributor




    Από τις πιο εξαντλιτικές μέρες της ζωής μου. Απ' όλες τις απόψεις.
    Υπομονή, λίγο ακόμα...


     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Κουράγιο!  
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Σκέφτομαι ότι όσες φορές και να αλλάξω το mood μου, πάλι δεν θα πιάσω όλη την γκάμα των συναισθημάτων παλιο Μ/Κ...
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αυτό δεν γίνεται μέσω διακόπτη καρδιά μου...

    Περπατάς γυμνή στο δάσος στο σκοτάδι, για να το ανακαλύψεις...