Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Κοντά για μένα, δεν μπορώ το μακρύ.
    Μέχρι τους ώμους είναι το μακρύτερο που έχει υπάρξει, τώρα τελευταία φλερτάρω με το σχεδόν αγορε...  

    Στις υπόλοιπες γυναίκες μου αρέσει το μακρύ, εμένα θεωρώ δεν με κολακεύει  
     
  2. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    @Slib και @DivinaM με γυρίσατε πίσω κάτι δεκαετίες. Όταν στο Πανεπιστήμιο έσκασα μύτη μία μέρα με βαμμένα έντονα κόκκινα τα μαλλιά μου γυρνάει ένας φίλος συμφοιτητής και με ρωτάει: "Τι έγινε; Χώρισες;"

    Περιττό να σας πω ότι είχε πέσει μέσα!  
     
  3. Μέσα έπεσες και εσύ. Μετά από κάθε χωρισμό έβαφα και έκοβα μαλλιά.
     
  4. Μπα, εγώ κορίτσια το κάνω όταν θέλω λίγο να αλλάξει η ψυχολογια, δεν έχει να κάνει τόσο με τους χωρισμούς 
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Τσέκαρε τον αντιπρόσωπο της περιοχής σου ό,τι και να πάρεις για να είσαι σίγουρη πως θα βρίσκεις ανταλλακτικά.

    Γενικά σε μάρκες μεγάλων συσκευών αυτές που μου έβγαλαν χρόνια και με ικανοποίησαν ήταν και είναι η Brandt, η Voxson και η Whirlpool.

    Όχι πάντα. Είχα πάρει ένα ψυγειοκαταψύκτη, νομίζω το 03 ή το 04. Από την αρχή είχε προβλήματα και έζησε μάξιμουμ μια 8ετία. Και αναλογικά ήταν πολύ ακριβότερος απ' τον ανταγωνισμό.
     
  6. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Κάθε αλλαγή για καλό. Πέτρα που κυλάει ως γνωστόν...  
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ωραία ξεκίνησε η άδεια και βρέχει συνέχεια πφφφφ
     
  9. Απόλαυσε το, κουβέρτα, κρασί και χαλααααρωση.
    Εγώ σήμερα την άρπαξα και υποτίθεται θα πήγαινα ταξίδι για ΠΣΚ  
    Τουλάχιστον έχω ρουφήξει του κόσμου τα τσάγια  
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Προς το μεσημέρι που γλάρωσα και πάω να χωθώ στο κρεβάτι είχε βγει το βύσμα του ηλ. υποστρώματος και γ@μήθηκε η χαρά μου. Σηκώθηκα και σφουγγάριζα απ' τα νεύρα μου  

    Και γιατί δεν πας; Τι πειράζει που είσαι κρυωμένη; Αν είναι κάτι εξαιρετικό θα το απολαύσεις επειδή είναι εξαιρετικό, ή επειδή θα σε περιποιηθούν για να γίνει..
     
  11. Εμένα και άνθρωπος να με περιποιηθει; πφφφ δεν τους αφήνω  

    Αχ αυτες οι ηλεκτρικές κουβερτουλες, δεν λέω ο κωλος είναι ένα από τα σημεία μου που σπάνια κρυώνει (μην πάει ο νους στο πονηρό  ) αλλά όταν την ανάβω το βράδυ, ζεσταίνονται τα πατούσια μου