Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αν οι σχέσεις χρησιμοποιούνταν όντως για την απενοχοποίηση της καυλας, τίποτα από τα παρακάτω δεν θα ήταν απαραίτητο.
    Απλά διαιωνίζουν την ενοχοποίηση/δαιμονοποίηση της.
    Και όλα αυτά δεν συμβαίνουν στην... σκοτεινή πλευρά. Συμβαίνουν υπό το φως του ήλιου, γιατί όλοι νομίζουμε ότι εμείς (πρέπει να) είμαστε το μετρό πάντων...
     
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Όταν μιλάς για "ρόλους" με προβληματιζεις.
     
  3. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

  4. brenda

    brenda FU very much

    "Ανώνυμος2 Ιουλίου 2015 - 12:10 π.μ.
    Καλησπέρα,
    Θα ήθελα μία διευκρίνηση σχετικά με την ανάρτηση του αποφθέγματος του Αριστοτέλη.
    Σε μία αναζήτηση που έκανα, σε όλες τις σελίδες που βρήκα (συμπεριάμβανομένης του WIKIPEDIA), ελληνικές και ξένες, βρήκα αμέτρητα φιλοσοφικά γνωμικά/αποφθέγματα του Αριστοτέλη εκτός από το ανωτέρω, το οποίο φαίνεται να εκφράστηκε από τον Benjamin Franklin και όχι από τον Αριστοτέλη. Είμαι σαφώς υπέρ της διάδοσης και διατήρησης της γνώσης που κληρονομήσαμε από τους αρχαίους Έλληνες φιλοσόφους, αλλά και κατά της παραπλάνησης... Υπάρχει κάποια βιβλιογραφία που να επιβεβαιώνει ότι ειπώθηκε απο τον Αριστοτέλη?

    12 Ιουλίου 2017 - 1:12 μ.μ.
    Εσύ καλα τα λες αλλα στο ίντερνετ είμαστε. Γιατι να μην πουμε ότι το είπε ο Αριστοτελης? Ποιος μας εμποδίζει... lol"

    Έτσι μαναράκια μου, ο Franklin το είπε. Δεν τα είπαν όλα τα έξυπνα οι αρχαίοι Έλληνες φιλόσοφοι!
     
    Last edited: 25 Μαρτίου 2020
  5. goodevil

    goodevil arcade


    Αν ημουν κ εγω σιγουρος θα το εβαζα στο νημα με τις ρησεις απλα το ειδα κ μου προκαλεσε περαιτερω σκεψεις απο αυτες που εχω τελευταια.
    Προλα αυτα χρησιμη η παρατηρηση κ την αποδεχομαι.
     
    Last edited: 25 Μαρτίου 2020
  6. tithon

    tithon Contributor

    εκείνοι οι «δικαιωματιστές» πού να 'χουν χαθεί;
     
  7. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

     
     
  8. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Σκέφτομαι ν'αρχίσω να παίρνω τηλέφωνο όλους εκείνους που έχω κοινωνική υποχρέωση και να προτείνω να βγαίνουμε.

    Θα μου λένε "Τώρα το θυμήθηκες"?

    Κι εγώ θα τους λέω "Αφού τώρα έχε διαθέσιμο χρόνο"!

    Κι έτσι θα βγώ από τις υποχρεώσεις αυτού του τύπου.

    Αναρωτιέμαι γιατί κάποιοι κακεντρεχείς με λένε υστερόβουλο 
     
  9. Τέλειο     
     
  10. ChildInTime

    ChildInTime New Member

    Ισως να πρεπε να καναμε περισσοτερο σεξ πριν κλειστουμε σπιτια μας, που να το ξεραμε ομως. Οταν δεν μπορείς να εχεις κατι σου "λειπει" και ας μην το απολαμβανες στα ακρα  
     
  11. goodevil

    goodevil arcade

    Οταν οι δρομοι αδειαζουν το σκοταδι χαιρεται...

     
  12. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15