Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Μα δεν το ανήρτησα με σκοπό να πρωτοτυπήσω ή να πιάσω εξ απήνης τα μέλη αυτού του φόρουμ 

    Όσο για την ελπίδα, μάλλον το αντίθετο διάβασα: πως δεν αναμένουν πτώση του μέσα στο καλοκαίρι.
    Η χαρά των αντίθετων ειδήσεων είναι αυτή η εποχή. Τ' ακούς κι έτσι. Τ' ακούς και αλλιώς. Να περνάει η ώρα και να διοχετεύεται η ενέργεια.
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Στους εναπομείναντες από τις Ερυθρές Ταξιαρχίες επανέρχονται κάτι εφιάλτες από το παρελθόν  
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    και να παραλύεις από φόβο, αν το χεις, ώστε να συμμορφώνεσαι.
     
  4. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Σήμερα είδαμε μια άσπρη μέρα thiefàko 
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Κανείς δεν ξέρει με βεβαιότητα αν είναι η δεν είναι εποχική γιατί ο ιός αυτός είναι καινούργιος και ακόμα δεν έχουμε καλοκαίρι. Ελπίζουμε να ακολουθήσει την πορεία των προηγούμενων απλά.

    Οι ειδήσεις δεν είναι αντίθετες αν επιλέγεις να ενημερώνεσαι από σωστές πηγές, ίσα ίσα είναι πολύ ξεκάθαρες όταν ακούς τους ειδικούς και όχι τον κάθε καημένο που ξαφνικά έγινε και επιδημιολόγος.

    (Πχ αν ενημερώνεσαι μόνο από το left.gr θα νόμιζες μέσα σε ολα ότι έχουμε capital controls και πάλι..)
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    εχει να πεσει πεινα φετος ετσι οπως παμε ....
     
  7. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Αν ενημερώνεσαι από τον Τσιόδρα μόνο, μια παρακρουση την παθαίνεις από τις αντιφάσεις.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    δεν έχουμε ανάγκη τον τσιοδρα.

     
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    ντροπή σου.
     
     
  10. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Οι ειδήσεις πάντα είναι αντίθετες και αντικρουόμενες, διότι εκφράζουν διαφορετικές οπτικές των πραγμάτων. Είθισται αυτό. Δεν ξέρω τι εννοείς με το "σωστές", ούτε με το "ξεκάθαρες". Προτιμώ τις ειδήσεις που μου δίνουν όλες τις οπτικές μίας κατάστασης, παρά να καταφεύγω σε τέτοιες αόριστες, ασαφείς έννοιες, όπως "ορθό", "ελπίδα", κτλ. Ξέρεις, που ο καθένας τις ερμηνεύει, όπως θέλει και με ό,τι κουβαλάει στην γκλάβα του.

    Όσο για την έννοια του "ειδικού" που πολύ ντόρος γίνεται στις μέρες μας ξαφνικά (σαν την υπευθυνότητα ένα πράγμα, που την ανακάλυψε και ο κάθε πικραμένος τώρα και την κάνει λάβαρο...), φαντάζομαι πως κι εκεί θα διάβασες αντίθετες απόψεις. Εκτός αν στην κατηγορία του "κάθε καημένου" εμπίπτουν υψηλόβαθμα στελέχη στους κλάδους της υγείας σε διαφορετικές δυτικές χώρες.

    Δεν ξέρω τι ορίζεις εσύ ως "σωστές πηγές". Εγώ πάντως προτιμώ ποικίλα site και σε διαφορετικές γλώσσες 
     
  11. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Μου θυμίσατε το πιθάρι της Πανδώρας....
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor