Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Δεν μπορώ να αποφασίσω ποιός "Ιανός" είναι πιό βαρετός ...
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Οι επόμενοι μήνες θα είναι κρίσιμοι...
     
  3. Δεν βλέπω κανέναν λόγο ανησυχίας, ακόμη και αν έλθουν οι εξωγήινοι ...

    Το πολύ-πολύ κανένα probe, μην μου πείτε πώς φοβάστε, πολλά θα με πληγώσετε ...
     
    Last edited: 17 Σεπτεμβρίου 2020
  4. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ο γάτος μου τρελλάθηκε  
     
  5. hijra

    hijra Regular Member

    Αγάπη θέλει ο καημενούλης! Μου θύμισες τον γατούλη που έχασα πριν λίγο καιρό... Κλαψ...  
    FUCK!!! Τελικά όταν δένεσαι συναισθηματικά με ζώα περνάς δύσκολα όταν κάποια μέρα τα χάνεις από τη ζωή...
     
  6. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Εξαρταται την ενταση και την εκταση του probe!

    Την παπαρδελα εκει πανω που προδιδει τη θεση μας τι την ξαμολησαμε? Αν μια μερα αντι για πανσοφα οντα που φαντασιωνομαστε, πλακωσουν τιποτα καυλωμενα για πρωτες υλες θα φταινε αυτα? Οχι πες  
     
  7. Κάπου πήρε το μάτι μου, μια παλιά έρευνα (της οποίας το κείμενο ήταν εξαιρετικά ενδιαφέρον) για καμμένους νευρώνες στα subια, όσο και να είναι τα probes, δεν θα τρέχει και τίποτε ...

    Ναι, καλύτερα θα ήταν κάτι σε 'μοβόρα έντομα ή Μποργκζ, θα είχε ενδιαφέρον ...
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Όχι όχι. Με τους εσω-γήινους ενίοτε ταραττομαι 

    Εντάξει, έκλαψα 
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    μόνον τον αόρατο κορωνοϊό φοβόμαστε εμείς. δεν μασάμε κατά τ άλλα. σιγά μην κατουρήσουμε τα βρακιά μας γιά πέντε δέκα καυλωμένους.
     
  10. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Αυτό με τα ζώα.... έχει πολλούς αποδέκτες μάλλον ε ;  
     
  11. brenda

    brenda FU very much

  12. iolanda

    iolanda Contributor