Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. hermis

    hermis Regular Member

    Καλά τα λες Ηλία  .

    Όμορφα χρώματα σε όμορφα ονόματα είδα!

    Και εγώ με την σειρά μου να της ευχηθώ καλή διαδρομή με την παρουσία της και την λογική της.

    Υ.Γ. Αν και είμαι σίγουρος για αυτό!
     
  2. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ζουμε μεγαλες στιγμες!!!!!
    Την Αvalonia μωρε mod???? 
    Βαλτε εμενα να κοψω τα warning μεχρι στο κατουρημα, να banαρω οσους βγαινουν πρωτοι και να ριχνω τιμωριες σε οσους τις γουσταρουν, να δεις για ποτε νοικοκυρευεται το φορουμ!! 
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Συνηθως αστειευομαι, ομως υπαρχουν φορες οπως σημερα που αναρωτιεμαι, "τι νοημα εχει να ζω σε αυτον τον κοσμο?"
    Οχι-οχι, δεν σκεπτομαι να αυτοκτονησω, ειναι δειλια, ασε που θα με σενουν στα νεκροτομια αμακιγιαριστη.
    Δεν λεει!
     
  4. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Νοικοκυρά μου εσύ! Έτσι είναι όμως! Η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά!
    Αέρα μανάρι μου!

    Ηλία και hermis ευχαριστώ!
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Avalonia, καλή τύχη. Παρακαλώ, μην απαγορεύσεις το κατούρημα. Υπάρχουν τόσα ηλικιωμένα μέλη που κάνουν αγωγή με διουρητικά. Και επιπλέον, τόσοι αθώοι φίλοι των watersports.
    Απευθύνω την έκκληση ανιδιοτελώς. Εγώ φορώ μονίμως καθετήρα και βατραχοπέδιλα.
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    H καλη νοικοκυρα δηλαδη ειναι switch ;p
     
  7. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Oτι πρεπει να διαβασω το τελευταιο μαθημα που εχω για πτυχιο και ασυνειδητα σαμποταρω τον εαυτο μου απο το να το κανει -για να νοιωθω (αιωνια) φοιτητρια για λιγο ακομα..
     
  8. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Καλή επιτυχία Κυρία Shy Mistress   όλα θα πάνε καλά.Κατά βάθος πιστεύω ότι θέλετε να πάρετε το πτύχιο και να τελειώνετε.Πωπω τι μου θυμήσατε τώρα...
    Πανέμορφη μέρα σήμερα.Άδεια πόλη.Βόλτα στην παραλία.Καφεδάκι.Όνειρο...
     
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλη επιτυχια στο να νιωθεις ακομα για λιγο φοιτητρια  
     
  10. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σ ευχαριστω ipakouo skilaki, αλλα αν κρινω απο τη διαφορα ηλικιας μας υποθετω οτι δεν σου θυμησα πολυ παλιες αναμνησεις  
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

    το οτι θελω διακοπες.....
    δε παμε καθολου καλα στον κοσμο.εχουμε ξεφυγει και την πληρωνουν αυτοι που δε φταινε....
     
  12. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Κατι δε παει καλα με το Arcade... 

    Θα την βρω τη ακρη ομως.........