Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. espimain

    espimain Contributor

    καὶ τοῦτο λυπρόν, συνασοφεῖν τοῖς μὴ σοφοῖς.
     
    Last edited: 18 Δεκεμβρίου 2020
  2. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  3. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

  4. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Το μέλος αυτό το οποίο συνεχίζει τις αλλεπάλληλες επισκέψεις του στο προφίλ μου, παρ' ότι μπήκα στη διαδικασία να στείλω προσωπικό μήνυμα για να το χαλαρώσει, καλείται για τελευταία φορά να το σταματήσει. Θα το θεωρούσα προσωπική ήττα να καταφύγω σε αναφορά μέλους στους moderators. Ας μην πληγώσει τα συναισθήματά μου κατ' αυτόν τον τρόπο...
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Α, να σου πω. Εδώ είδαμε και πάθαμε να εκτοπίσουμε τον ανταγωνισμό κι εσύ συνεχίζεις να γκομενίζεις. Και απέκτησες και stalker!
     
  6. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Δεν είναι γκομενίσματα, άξεστε! Είναι ανθρώπινες αλληλεπιδράσεις που καλύπτουν ένα ευρύ φάσμα δράσεων και ενδιαφερόντων 

    Και να 'ταν το μέλος με το ομώνυμο nickname πάει στο διάολο. Θα' χαμε και κάτι να πούμε.
    Δείχνω μεγάλη κατανόηση στο stalkerιζειν, καθώς εκ μίας ιδιαίτερης θεώρησης είναι μίας μορφή φιλοσοφείν. Συμβαίνει κατά διαστήματα σε αυτό το φιλόξενο φόρουμ. Το συγκεκριμένο μέλος το τερμάτισε όμως! Κάτι σαν τη γυναίκα του χασάπη στα Εγκλήματα 
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όταν σου λέει "Αγάπη μου δεν είναι αυτό που νομίζεις", όχι απλά είναι αυτό που νομίζεις αλλά περιλαμβάνει και πράγματα που δεν τα είχες σκεφτεί κάν!
    Ἔστι δίκης ὀφθαλμός ὃς τά πανθ' ὁρᾶ
     
    Last edited: 18 Δεκεμβρίου 2020
  8. tithon

    tithon Contributor

     
     
  9. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

      
     
  10. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

      
    Πως αλλιώς θα διευρύνεις τους ορίζοντές σου? Για σένα δουλεύουμε όλοι!

    Πες μας τώρα ότι τον έβαλες εσύ... Αν δεν ήσουν ένας κυνικός, αδιάφορος, ψυχρός αισθηματίας, θα σου το είχα. Τώρα απλά κάθεσαι βολικά πίσω και απολαμβάνεις τις συνέπειες όταν αυτές προκύπτουν... Τρωωως ταυτόχρονα? Το νου σου: δεύτερη καραντίνα...
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Πάντως εγώ πλέον λέω στον εαυτό μου : το νου σου τρίτη καραντίνα...". Τη δεύτερη την έφαγα ήδη by any means  
     
  12. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Το νου σου κι εσύ λοιπόν! Ο @Arioch τουλάχιστον έχει και μία πεθερά να ρίχνει το φταίξιμο 

    Αν και τώρα έθιξες ένα σημαντικό ζήτημα: σημειολογικά από ποιο σημείο χρονικό θα οριστεί η τρίτη καραντίνα? Το ότι "επιτρέπεται" στο πόπολο να συρρεύσει στα καταστήματα για να αγοράσει χριστουγεννιάτικα παιχνιδάκια και να κάτσει εκεί μία ώρα παραπάνω θεωρείται ολοκλήρωση της δεύτερης φάσης και μετά τις γιορτές θα ξεκινήσει η τρίτη φάση? Ή μετά τις γιορτές θα θεωρείται συνέχεια της δεύτερης φάσης και η τρίτη φάση θα είναι μετά το Πάσχα, αφού έχουν χαλαρώσει για λίγο διάστημα μετά την εαρινή ισημερία για να γιορτάσουμε με μία φωνή και καρδιά την Walpurgis Nacht?