Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Πολύ ενδιαφέρον ! Τι στατιστικό δείγμα σε οδήγησε στο παραπάνω συμπέρασμα; χχεχεχε... Πόσα πιέμ "κυριαρχικών κυρίων" έλαβες; (Η δεύτερη είναι ρητορική ερώτηση.)


     



     
  2. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Πολύ αργά πλέον (για άλλους πολύ νωρίς, για μένα αργά), ώστε να γράψω το οτιδήποτε.
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ωρες ωρες ξυπναει μεσα μου ο isnogood και διαβαζοντας καποια προφιλ μελων , σκαω στα γελια απο τις αντιφασεις ...
    επιτρεπεται ενα νημα οπου θα γινονται σχολια πανω στο οσα διαβαζουμε στα προφιλ ? ...  
    επισης ... λενε οτι μια κυρια ποτε δεν αποκαλυπτει την ηλικια της ..... προφανως εχει γινει συγχυση της λεξης "αποκαλυπτω" με την φραση : "παιρνω τον μπαλτα και κοβω ..." .... η ηλικια δεν ειναι μακιγιαζ κυριες μου ... ειναι κομματι της ζωης σας και να ειστε περηφανες για αυτο ...
    υπαρχει ενας κανονας για την ηλικια των γυναικων στο διαδυκτιο ... με εξαιρεση την Female λεει οτι :
    εως 16χρ αφαιρουμε 3 για την πραγματικη
    απο 16-18 προσθετουμε 1-2χρ
    απο 18-25χρ οι ηλικιες ειναι οι πραγματικες
    απο 25-30χρ προσθετουμε 1-2χρ
    απο 30-35χρ προσθετουμε 3χρ
    απο 35-40χρ προσθετουμε 5χρ
    απο 40 και ανω προσθετουμε κατα μεσο ορο 7χρ περιπου
     
    Last edited: 21 Ιουνίου 2008
  4. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Άλλο ένα καλοκαίρι που θα την βγάλω με σκ...κι αν περισέψει κανένα.Κάτι κάνω λάθος...ειδικά στο κομμάτι επαγγελματικά.Αν το βρω θα σας ενημερώσω.Μέχρι τότε για τέταρτο καλοκαίρι πάλι Σεπτέμβριο άδεια και μη μου πει κανένας ότι και το Σεπτέμβριο είναι καλά.Βαρέθηκα να το ακούω.
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μία εβδομάδα μακριά από δίκτυο. Μακριά από την πόλη. Διακοπές   Καλή συνέχεια σε όλους...

    Μπλε.
     
  6. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Καποιος να αναφέρει πως σε ένα forum σχολιάζονται απόψεις και όχι άτομα. Ένα λάθος που το έχω κάνει και εγώ καποιες φορές πάνω στα νεύρα μου.
     
  7. Το αναφερω εγω αλλα δεν μ' ακουνε
    Μπορεις να σχολιασεις και ατομα αλλα οχι στα πρωσοπικα του δεδομενα
    Μπορεις λ. χ να πεις...λες βλακειες και εισαι βλακας αλλα δεν μπορεις να
    πεις σε καποιον οτι ειναι αρρωστος ασχετα με το τι πιστευεις
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το ίδιο και οι άλλοι σε εσένα.
     
  9. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Βλακεία. (Η μεγάλη συνωμοσία)

    Έχει δοθεί ποτέ ορισμός για την βλακεία;
    Είναι μετρήσιμο μέγεθος;
    Έχει βρεθεί το περίφημο βλακόμετρο;
    Πόσο εκτεθειμένοι θα ένιωθαν κάποιοι από μας όταν οι μετρήσεις αποδείκνυαν πως είναι 10 βλάξ; (μονάδα μέτρησης της βλακείας Γιγαβλαξ, Τέρραβλαξ κτλ)
    Είναι η βλακεία ένα μπαλάκι που περνάει από άνθρωπο σε άνθρωπο;
    Λέγεται βλάκας αυτός που όταν ανάψουν τα φώτα κατέχει το μπαλάκι;

    Πείνασα. Πάω να φάω.
     
  10. Ναι σιγα μην ειν' το ιδιο
    Ηλια εγω εχω δικο μου κωδικα. Οταν διαβαζω κατι
    και οταν γραφω κατι δυσκολα παιρνω υποψιν μου
    προσωπικες συμπαθειες και αντιπαθειες. Πανω απ ολα
    ο δικος μου κωδικας. Μακαρι να ηταν το ιδιο και για σενα.
     
  11. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Σκέφτομαι άν θα σηκώσει κανένα "βόδι" το γάντι.
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αν μην τι άλλο με αυτό το ποστ σου συμφωνείς μαζί μου. Όλοι παίρνουμε πολλά υπόψιν.