Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Καλή χρονιά σε όλους! Με υγεία και αγάπη!
     
  2. Brt

    Brt #ολαπολυ

      Για να μας μπει καλά βρε  
     
  3. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    lol
     
  4. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Παρακαλώ όχι θεωρίες συνωμοσίας. Διώκονται πλέον..
     
  5. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Η Νέα Παγκόσμια Τάξη ως Δόγμα δεν είναι καν θεωρία συνωμοσίας, πόσο μάλλον όταν ακούγεται από τα χείλια ενός πρώην (τότε νυν) POTUS (President of the United States) :

     

    Αλλά καταλαβαίνω το ύφος με το οποίο έγραψες το μύνημά σου και συμφωνώ απολύτως μαζί σου...
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Στις εννιά: ίσως ανοίξει το λιανεμπόριο σε ζώνες, στις έντεκα: προληπτικό κλείσιμο της αγοράς. Λίγη υπομονή βρε αχάριστοι...

     
    Last edited: 3 Ιανουαρίου 2021
  7. lotus

    lotus Silence

    Καλή χρονιά  
    Με λίγη θετική σκέψη και αισιοδοξία ακόμη και με αυτές τις συνθήκες μπορούμε να προσπαθήσουμε να φτιάξουμε εσωτερικά '"δωμάτια" ηρεμίας
    κάτι σαν escape rooms για να διατηρήσουμε τους εαυτούς μας

    Φιμώστε και δέστε τους απαισιόδοξους
    Πυροβολήστε με άνεση (άντε καλά .... απομακρύνετε) όσους σας χαλάνε τη μαγιονέζα
    Stay healthy κυρίως στο μυαλό και στην ψυχή
    @vussinada το κέρδισες πουλάκι μου φόρτισε το με ότι θετικό αγαπάει η καρδιά σου  
    @estelwen νομίζω θα παίξει το εργάκι μέσα-έξω  
     
  8. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Τ αποκαιδια μιας χρονιάς
    σκεπαζει μέσα μου ο χιονιάς
    Ο χρονος μου τελειωνει
    παγοβουνο που λιωνει
     
  9. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Σκέφτομαι ότι ο περισσότερος (αν όχι όλος) κοσμάκης δε μπορεί να μετακινηθεί από νομό σε νομό...

    ...αλλά κάτι μούτρα όπως:

    ο κ. Harrods/ούστ κωλόπαιδο/Τσιτσιπάς
    η κ. έχω υπέροχα μάτια, δείτε με/Βερνίκου
    η "λατέρνα"/Σιανίδης
    o κ. είσαι το πουτανάκι μου;/Κορκολής
    και ο "κύριος" Βλαχοελλαδιστάν/Κωστόπουλος πήγαν, ξεφάντωσαν και ήρθαν από και στο Dubai...

     

    https://www.ethnos.gr/lifestyle/139...xe-hrono-sto-ntoympai-kostopoylos-liolioy-sto

    Meanwhile, για άλλη μια φορά, έδειξε ότι ο κ. Γαβαλάς είναι ΚΥΡΙΟΣ. RESPECT σε αυτόν τον άνθρωπο...

    https://www.efsyn.gr/node/275248

    Εάν θίχτηκε κανείς επειδή είπα ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ τον κύριο "Εθνικό Ήρωα"/Harrods υπάρχει πάντα η κλασσική λύση:

     
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    ήθελα να ενημερώσω οτι, τελικά:
    οι δύο επόμενες εβδομάδες θα είναι κρίσιμες.

      
     
  11. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Ναι το κέρδισα!!
    Κέρδισα το φλουρί!  Νομίζω για κανά δυο μέρες ακόμη κάθε συζήτηση θα την τελειώνω μ' αυτήν την φράση 
     
  12. sapfw

    sapfw out of order Contributor