Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Περαστικά @iolanda, είσαι καλά τώρα;
     
  2. iolanda

    iolanda Contributor

    Σας ευχαριστώ πολύ @gaby_m
    Ναι είμαι καλύτερα, ανέβασα μόνο μια μέρα πυρετό χωρίς άλλο σύμπτωμα ή πόνο, εκτός από ρινική καταρροή.
    Αλλά νομίζω πως έχουμε τρομοκρατηθεί αρκετά με τον covid και ο νους μας τρέχει στο χειρότερο πολύ εύκολα.
     
  3. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Δεν θελω να σε τρομοκρατησω αλλα και μια θεια μου που το ειχε παθει αυτο την αλλη μερα εβγαλε ουρα. Τις πρωτες μερες απο οπου περνουσε εριχνε αντικείμενα δεξια και αριστερα αλλα με τον καιρο εμαθε να την κουμανταρει. Τωρα οποτε μας βλεπει την κουναει απο χαρα!!
     
  4. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Σε καταλαβαίνω απόλυτα!
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Με την καραντίνα δεν βγήκαν οι παπάδες ν' αγιάσουν και δεν έφυγαν όλοι καλικάντζαροι.
     
  6. θαΐς

    θαΐς Regular Member

    Άλλες πέντε ώρες περιπου 
     
  7. θαΐς

    θαΐς Regular Member

    Αυτες τις ασπιδες προσωπου στην μετα covid εποχη να τις καθιερωσω στο καθαρισμα κρεμμυδιων.. 
     
  8. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Θα μείνουν μερικά καλά από όλο αυτό. Μάσκα στη δουλειά ώστε να μπορείς να βρίζεις χωρίς να σε βλέπουν, 2 μέτρα απόσταση κα
     
  9. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Σκέφτομαι το Τρελλό Αγόρι Νο2 και το σεβασμό που έδειξε στην Παράδοση και τη Θρησκεία μας...



    Το soundtrack είναι θεϊκό...

    2:12 στο video. Αυτοί οι δύο..."δημοσιογράφοι" θέλουν:

     
     
  10. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Δεν ξέρω...να κλάψω ή να γελάσω με τους "απογόνους" των Πλάτωνα, Αισχύλου, Λεωνίδα, Καραϊσκάκη και Ανδρούτσου;

     
  11. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Ό,τι και να λέμε για τον άνδρα της, αυτή η γυναίκα είναι η προσωποποίηση του Style...

     

     

     
     
  12. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Αναπολώ τα παλιά καλά adventures και όχι μόνο video games...