Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κάτι το λεπτεπίλεπτον....
     
  2. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

    Ότι με έντονο στρές, διαρκείας, το πολύ, μισής ώρας, χάνει κανείς, κάθε φορά, κάμποσα χρόνια ζωής.
    Ιδίως εάν την εν λόγω σύγχυση την υφίσταται πρωϊνιάτικα.
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μπορει καποιος παρακαλω να μαζεψει τον jim jailor επιτελους?
    Δεν ειμαι υποχρεωμενη να δεχομαι τις ανοησιες του. Εχει καταντησει γλοιωδης και κουραστικος. Δεν μπορω να τον κανω και ignore γιατι μπαινει καθε μερα και με καινουργιο account.
     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Ευτυχώς ήταν μια χαζή σκέψη τις στιγμής.. 

    (Αχ δε μπορώ να αφήσω τα κοριτσάκια γαμώτο μου!! )
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    επιμενω οτι με καλυψε η απαντηση σου , διοτι κρατω τα :
    α) σχολια που δεν γινονται πισω απο την πλατη
    β) συγκριση χαρακτηριστικων αναμεσα σε εκεινα που αφορουν το ιδιο προσωπικα και σε αλλα που αφορουν την σχεση του με το κοινωνικο συνολο ...

    σε αυτο που εχουμε διαφορα ειναι στο τι εννουμε "ρατσισμος" ... πχ το να αποκαλεσω "πουστη" εναν αντρα που εχει ομοφυλλοφιλικες σχεσεις δεν ειναι ρατσισμος αλλα καθαρα θεμα χρονου για να προφερεις την λεξη "ομοφυλλοφιλος"   ... ρατσισμος θα ηταν αν η ιδιοτητα του αυτη ειχε σαν αποτελεσμα μια διαφορετικη συμπεριφορα απο μερους μου απεναντι του ...
    αρωστιες ....
    αν καπνιζεις 3 πακετα την ημερα και παθεις καρκινο .. ναι θα σου σου πω "καλα παθεις ανοητε" .... αμα τρως τον αμπακα χωρις να γυμναζεσαι και παθεις εμφραγμα και παλι θα σου πω "καλα να παθεις".....
    Αυτα ΔΕΝ με κανουν ρατσιστη , αλλα εναν λογικο ανθρωπο που λεει την αληθεια
    τεσπα ...
    ειμαι υπερ του να λεγονται ολα ... πληγωνουν ξεπληγωνουν , η αληθεια ποτε δεν κανει κακο ...

    Originally Posted by Lady_in_Black
    Θα γίνω str8

    ειναι πολυ λαλαλα το str8 .... να γινεις καλυτερα το καινουργιο αντρικο των Dolce & Gabbana , light blue ή τα υπεροχα αξεπεραστα κλασσικα του Armani Acqua di gio και Attitude


    κανεις δεν ειναι τελειος ... αν και αυτο δεν ειναι παρηγορια .... εγω που τα λεω αυτα εχω γινει σαν μοσχαρι ... αλλα τα λεω για να τα ακουω και εγω ...και αν το να νιωσεις ασκημα σε οδηγησει στην γυμναστικη (ειμαι κατα της διαιτας) τοτε ελπιζω να νιωσεις πολυ πολυ ασχημα   .....
     
    Last edited: 23 Ιουνίου 2008
  6. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Άσε... κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω  
     
  7. naida

    naida Regular Member

    Μου έλειψαν πολύ τα παιχνίδια  
    Δεν γίνεται να τα ξαναβάλετε έστω και χωρίς βαθμολογία;
    Απλά να μπορούμε να παίζουμε..Για εξάσκηση  
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν έχω ξαναδεί πιο τρομοκρατημένους αστυνομικούς από αυτούς που ήρθαν πρωί πρωί για την νέα επιχείρηση τύπου Ζωνιανών. Μικρά παιδιά ρε γαμώτο. Και σε κοιτάζουν με ένα βλέμμα λες και εσύ μπορείς να τα βοηθήσεις.

    Λογικό βέβαια αν σκεφτείς πως τρεις είναι στο νοσοκομείο, αλλά πάλι αναρωτιέμαι, πού τα πάνε ρε γαμώτο τα παιδιά, χωρίς εκπαίδευση, χωρίς ηθικό, χωρίς εξοπλισμό.
     
  9. chemical23

    chemical23 Regular Member

    H ίδια μονίμως ιστορία Χάινριχ. Η ελληνική αστυνομία και το μη μάχιμο της στις πλείστες των περιπτώσεων. Μήπως τελικά ο τρόπος εισαγωγής μέσω πανελληνίων είναι ένα απο τα βασικά προβλήματα, λέω εγώ τώρα...
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    πόσο αστείο είναι οι παντογνώστες να μην σε καταλαβαίνουν ...

    αν υπάρχει μία ηδονή είναι να κυκλοφορείς γυμνός και οι φύρω σου να νομίζουν πως είσαι ντυμένος ...

    πόσο τυφλοί είναι ..!
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Αν η ζωή ήταν χρώμα, τι χρώμα θα ήταν; Γκρι; Όλοι έχουμε παρελθόν, όλοι έχουμε κάτι μαύρο που θέλουμε να ξεχάσουμε, ή κάτι λευκό που αναπολούμε. Η μαγκιά όμως είναι αλλού. Να κυνηγάμε πάντα το λευκό που μας επιφυλάσσει το μέλλον. Γιατί εμείς φτιάχνουμε το μέλλον μας.
    Η ζωή είναι παράξενη. Όμορφη, μα και τόσο παράξενη. Καθένας μας κρύβει μια προσωπική τραγωδία. Ένα μικρό μυστικό, μια πικρή αλήθεια που πολεμά να ξεχάσει. Η ζωή είναι στιγμές, όνειρα που θέλεις να ξεχάσεις, όνειρα που θες να πραγματοποιήσεις, γιατί έρχεται κάποια στιγμή που το παρελθόν σου είναι μεγαλύτερο από το μέλλον σου. Κυνήγα το λευκό της ζωής σου. Αυτή είναι ζωή, κομμάτια, φως και σκοτάδια, παρελθόν και μέλλον, μαύρο και λευκό. Κυνήγα την. Γιατί αν δεν διεκδικήσεις το λευκό που σου ανήκει στο μέλλον όλα μαύρα θα τα βλέπεις…

    ("Μη φευγεις" 504χλμ βορεια της Αθηνας)
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πόσο τυχερός ήμουν προχτές!!!