Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Τώρα αυτό το σχόλιο δεν είναι πολιτικό;
    Γιατί δεν βλέπω να διαγράφηκε.
    Εκτός αν το υποτιθέμενο χιούμορ είναι στο απυρόβλητο.
    Παραβιάζεις τους κανόνες του φόρουμ συμφορουμίτη.
    Edit: όταν το έγραψα αυτό, τα υπόλοιπα δεν τα είχα δει.
     
  2. tithon

    tithon Contributor


    δυστυχώς δεν υπάρχουν άκρα, κυρία. θα ήταν μεγάλη διευκόλυνση να υπήρχαν.
    ανεγκέφαλοι, εμμονικοί, δυστυχισμένοι και μισαλλόδοξοι είναι σπαρμένοι σε όλους τους χώρους, κάποτε και σε διακεκριμενες θέσεις, περιστασιακά.
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    https://www.skai.gr/news/ygeia/derm...-1i-evdomada-tou-lokntaoun-ti-eipe-gia-paidia
    "...
    έχουμε μπερδέψει πάρα πολλά επιστημονικά στοιχεία, και έχουμε μπερδέψει ενδείξεις με αποδείξεις ή σοβαρές ενδείξεις με απλώς κάποια απόχρωση ένδειξης..." κοινώς δεν ξέρουμε τι μας γίνεται.
    Κι επειδή η γενναιοδωρία είναι μια από τις 3.000 αρετές μου: 534€ στον κύριο από μένα και μετεξεταστέος για Σεπτέμβρη μπας και μάθει τι θα πει λογική σκέψη...
     
  4. Grim_Fandango

    Grim_Fandango Symbiosis with Voltaire

  5. Hematite

    Hematite Honey bee

    Να με κάνει τσέλο και μετά βιολί, ενώ αντί για δοξάρι να χρησιμοποιεί μαχαίρι. Ή πρώτα το ένα και μετά το άλλο.
     
  6. είμαι στα λοκνταουν μου
     
  7. Ένας μου έστειλε χθες μήνυμα να μου πει ότι έπινε καφέ και τον ρώτησα αν είναι ελληνικός και μου είπε ΠΑΝΤΑ κι εκεί έκλεισε άλλος ένας ενδιαφέρων διάλογος στην πολυτάραχη ζωή μου
     
  8. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Γιατι σνομπαρουμε τον ελληνικο?
     
  9. sapfw

    sapfw out of order Contributor

     ​
    Γνήσιες απορίες  
     
    Last edited: 12 Φεβρουαρίου 2021
  10. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Χαχαχα σωστή απορία.
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Αν δεν καβουρντιστεί πρώτα το χαρμάνι, για σαμποτάζ είναι  
     
  12. και το φοκους πάει στα κεφαλαία