Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σκεπτομαι οτι ειναι αδικο, ειναι αφυσικο, ειναι προσβλητικο!!!!
    Να με αποκαλεσει ο υποτακτικος μου θεοπαλαβη?????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Τι το τρελλο του ζητησα??????????????
    Του ειπα να παμε μαζι στο super market και ενω εκεινος θα ψωνιζει και θα σερνει το καροτσι, εγω να κρυβομαι και σε τακτα χρονικα διαστηματα να εμφανιζομαι ξαφνικα στον διαδρομο και να τον κτυπω στον κωλο με μια μυγοσκοτωστρα που θα εχω παρει απο το τμημα με τα ειδη οικιακης χρησεως.
    Ακου θεοπαλαβη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και μενα με ειπε θεοπαλαβο , γιατι ειχε 6 μποφωρ και φοβοτανε με το φουσκωτο στη θαλασα και μου ελεγε να πηγαινω πιο σιγα αλλα για μενα ειναι ευχαριστηση να τρεχω με 20 κομβους μεσα στα κυματα και εκεινη που φοβοτανε μου την χαλασε την ημερα και της ειπα πως αν συνεχεισει να φοβαται χωριζουμε οριστικα .. και μου ειπε "καλα" .. και της λεω "σου αφαιρω το δικαιωμα να φοβασαι αν θες να εισαι μαζι μου" και με ειπε θεοπαλαβο ... ποιος? ... εγω ? .... το προτυπο της λογικης ...
    δεν μας καταλαβαινουν Μιρελλα ...
    μα γιατι φοβουντε οι γυναικες ? ... λες και θα ζησουν χιλια χρονια ... δεν βαζει κρανος γιατι χαλαει τα μαλια αλλα δεν αντεχει πανω απο 100 ... 150 εγω για να μαθει ....
    την πηγα βολτα με το αεροπλανο της αερολεσχης και φοβοτανε που δεν εκλεινε καλα η πορτα ... την ανοιγω τελειως για να δει οτι δεν υπαρχει προβλημα να μην κλειδωνει πορτα και κοντεψε να βαλει τα κλαματα απο τον φοβο .. της δινω την φωτογραφικη να παρει καμια φωτο με την πορτα ανοιχτη που φαινοτανε μια χαρα η θαλασσα και δεν ηθελε ουτε να την πιασει στα χερια ... εε αφησα και εγω τα χειρηστιρια για να παρω εγω την φωτογραφια ... εμπηξε της φωνες για μια ψιλοαποτομη βυθισουλα ουτε καν -1g ...
    συνεχως μου λεει οτι δεν αντεχει αλλο και νιωθει σαν την Ρενα Βλαχοπουλου ... ξωβιδωμενη τελειως ....
    στην μεση του Αιγαιου υπαρχει ενας βραχος .. Καλογερος λεγεται .. γυρω γυρω 500 μετρα βαθος ... το τι ψαρι εχει εκει δεν λεγεται ... της λεω πεσε μεσα στο νερο να δεις τα ψαρια αλλα μεινε κοντα στο σκαφος γιατι εχει πολλα σκυλοψαρα .. οπως ειναι φυσικο αλωστε σε τετοια νερα ... ουτε να το ακουσει δεν ηθελε , φωναζε μαλιστα να βγω και εγω ....
    δεν αντεχουν οι γυναικες .. πρεπει να το παρω αποφαση ... δεν ειναι ο κολητος μας που κανεις ολα σου τα κεφια και γελατε και γλεντατε μαζι και απλα μπορεις να κανεις μαζι του και σεξ ... πρεπει να τα καταλαβω καποτε αυτα ....
    ΘΕΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ .....τοσο δυσκολο ειναι να βρει κανεις ενα ταιρι ρε πουστη μου ... μονο την γαμηνενη την φωτο εχω στο αβαταρ και ονειρευομαι ....
     
    Last edited: 24 Ιουνίου 2008
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Τουρκία Τουρκία-οε, οε-οε-οε!
    Θα το δείτε. Θα το πάρει περίπατο το γιούρο.
    Τουρκία Τουρκία-οε, οε-οε-οε!
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    "Τρέχεις";
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν κατάλαβα Κωνσταντίνε για ποιον λόγο έσβησες μήνυμά μου;
    Θα σε παρακαλέσω την επόμενη φορά να μην το κάνεις χωρίς επαρκή δικαιολογία.

    Το μήνυμα που σβήστηκε.

     
  6. Φοβήθηκε την αντίδραση του Lost boy  
     
  7. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    καλο ταξιδι κ. Σ.....


    ειναι μερικες φορες που ακους καποια πραγματα στισ ειδησεις και λες "κοιτα τον τρελο.. τι εκανε.." μετα απο λιγο συνειδητοποιεις οτι αυτο το ατομο που ακουσες να σκοτωθηκε ειναι γνωστος σου.. ειναι δικος σου ανθρωπος... ειναι ενας ανθρωπος που εχεις γνωρισει μια φορα στη ζωη σου αλλα ακους συνεχεια για αυτον...

    στη μνημη Σας....
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Καπου πηρε το αυτι μου (ουτε ξερω αν αληθευει), οτι το euro 2008 θα το παρει τελικα η Ρωσια και πως τα money του Vladimir Putin εχουν ηδη παιξει μεγαλο ρολο σε αυτο.
    Η δικη μου αποψη ειναι μια.
    Να το παρει ο καλλιτερος οποιος και αν ειναι αυτος.
     
  9. kali crow

    kali crow Guest

     
    πες μου οτι του φερες στο κεφαλι το ραφι του σουπερ μαρκετ.... 
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τελικα οχι, με βολεψε καλλιτερα το καροτσακι που εσερνε.
    Με αυτο τον ετρεξαν και οι υπαλληλοι προς στο ασθενοφορο και ενω του εκαναν μαλαξεις οι νοσοκομες παντου  , εγω τον χαστουκιζα ανηλεως για να συνελθει!
    Ετσι και μια βοηθεια προσεφερα σε εναν συνανθρωπο μου, αλλα και το φετιχ μου εκορεσθη!!!!! 
     
  11. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Άλλο φουσκωτό isnogood και άλλο το πλοίο της γραμμής με 6 μποφώρ. Δε λέω ότι είναι πολλά (άλλωστε συχνά πυκνά κάθε νησιώτης που σέβεται τον εαυτό του τρώει και ένα 9άρι) όμως σίγουρα διαφορετική η αίσθηση, παρότι ακίνδυνο.
     
  12. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Πόσες πολλές ομοιότητες έχουν οι λεσβίες και οι φεμινίστριες;

    * Sadal Melik φτύνει τον κόρφο του