Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Ακόμα ένα επεισόδιο -κόλαφος στις Οικογενειακές Ιστορίες. Ο Ρωμαίος είναι στυγνός Καπιταλιστής, η Ιουλιέττα ακτιβίστρια του περιβάλλοντος, η ερωτική σύγκρουσή τους συγκλονιστική, γεμάτη από σεναριογραφικούς σπινθήρες για τη θυσία της φύσης στον βωμό του κέρδους. 9/10 γιατί η ακτιβίστρια δεν πίνει καφέ βήγκαν
     
  2. Magic_81

    Magic_81 Regular Member

    Α καλά! Περίμενε και έρχονται.
     
  3. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    τι παγωμάρα είναι αυτή;
     
  4. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    εγω πάλι νομιζω βρισκόμαστε στην αμήχανη στιγμη λιγο πριν απο το αποκριάτικο ξεφάντωμα  
     
  5. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    να τρομάξω;
     
  6. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Όχι βεβαια, αγαπάμε ξεφάντωμα, ακομα και χωρις λόγο
     
  7. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    Για μένα η παγομάρα ήταν τη Δευτέρα...υπήρχε μία υπόκωφη ησυχία...σαν την νηνεμία πριν την καταιγίδα...τώρα ανησυχώ..θέλω να βεβαιωθώ πως είναι όλοι καλά..αυτό μόνο θέλω..
     
  8. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Αυτο που μου ελειψε περισσοτερο ενα χρονο τωρα ειναι το παρακατω:

     
  9. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    όλα αλλάζουν και όλα τα ίδια μενουν!!!!
     
  10. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Παρακολούθησα λίγο την εκδήλωση της Μαριάννας Βαρδινογιάννη για την επίπτωση της πανδημίας στις γυναίκες. Πραγματικά συγκλονιστική, δεν είχα νοήσει πως υπάρχουν πραγματικά θύματα σε αυτή την πανδημία, όπως η γυναικεία ψυχική υγεία, η γυναικεία επιχειρηματικότητα, η εξέλιξη της καριέρας των γυναικών, αλλά και την αύξηση στα περιστατικά ενδοοικογενειακής βίας και ενδοοικογενειακών βιασμών.

    Είναι ντροπή για την κοινωνία μας το ότι οι γυναίκες καλούνται να υποφέρουν τόσα πολλά στα σιωπηλά. Ελπίζω στην επόμενη θεομηνία να έχουν νομοθετηθεί τα απαραίτητα μέτρα ώστε να μην επαναληφθεί αυτή η ντροπιαστική κατάσταση.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Όχι ότι έχω την εν λόγω σε εκτίμηση αλλά συνειδητοποιείς ότι η εκδήλωση αφορούσες την επίπτωση της πανδημίας στις γυναίκες, έτσι;

    Δεν απαγόρεψε κανείς σε κανέναν να κάνει ανάλογη εκδήλωση που να αφορά την επίπτωση της πανδημίας σε άνδρες, ιδού η ρόδος, ιδού και το πήδημα.
     
  12. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15