Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Μην στεναχωριεσαι ενας χρονος ειναι θα περασει. Του χρονου 41... θα εχεις συνηθισει
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default


    Πλέον δύο!!!
     
     
  3. Magic_81

    Magic_81 Regular Member

      
     
  4. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    αυτό που δεν τολμάω να βγω από το σπίτι και γυρίζω με καραμπινάτο μάτι, πρέπει κάποτε να σταματήσει...
     
  5. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Στην υγειά του απίστευτου αυτού επεισοδίου της σειράς Rick & Morty: The Ricklantis Mixup, S3E7
     
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default


    Ακόμα μια!!!!!
     


       
     
  7. Magic_81

    Magic_81 Regular Member

    Εισαι πολυ κακος το ξερεις ετσι!
     
  8. Stressed boy

    Stressed boy New Member

    Εγώ το Νοέμβριο γίνομαι 22 και έχω αρχίσει να αγχώνομαι , δεν πίστευα ότι από τόσο νωρίς θα έχω τοσο άγχος για την ηλικία
     
  9. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    .

    Εγώ που η ηλικία μου είναι κάτι λιγότερο από το άθροισμα και των δυο σας μαζί, πότε να αρχίσω να αγχώνομαι;
     
    Last edited: 3 Απριλίου 2021
  10. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Όπως πάνε τα πράγματα παγκοσμίως, δεν νομίζω πως χρειάζεται να αγχωνόμαστε για ηλικίες  
     
    Last edited: 3 Απριλίου 2021
  11. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default




    Και το τραγούδι σου για αύριο @Magic_81


       
     
  12. Magic_81

    Magic_81 Regular Member