Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Άνθρωποι..... χαμένος κόπος και χρόνος....
     
  2. espimain

    espimain Contributor

     
     
  3. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Κάναμε και την απογραφή, κάναμε και την τριτη δόση, είχαμε πρόγραμμα.

    πολλές ερωτήσεις είχε η απογραφή, ήταν και σε εσάς τόσο κουτσομπόλης ο πιερακακης; Και αν φύγατε κι αν ήρθατε και ποτέ μετακομισατε και με ποιους μένετε μαζί (αυτό είναι μια κομπλικε απάντηση χρυσέ μου), τι δουλειά κάνετε κι αν το σπίτι σας είναι στάνη…θα αρχίζω να πιστεύω τους ψεκ.
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το εμβόλιο της γρίπης, κοπελούδι;  
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Το έχω στο ψυγείο, ελπίζω μέσα στην επόμενη εβδομάδα να δω μια πολυυυ αγαπημένη μου Μιστρα με φετίχ ενέσεων, να το μπουμπουνισουμε κι αυτό.  
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το νου σας, όχι κάρφωμα στον κώλο. Για δελτοειδή μυ προορίζεται τουτονέ.
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Χαχαχα καλό! Δεν παίζουμε με την Κυρία, κάνουμε παρεούλα  
     
  8. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

     
     
  9. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Θέλεις να ακολουθήσεις την Επιστήμη (και την Τεχνολογία), θέλεις ως υπεύθυνος πολίτης, αναλογιζόμενος το κοινωνικό δίκτυο μέσα στο οποίο κινείσαι, να ξεμπερδέψεις όσο γίνεται πιο γρήγορα με έναν (εργαστηριακά καλλιεργημένο) μεταλλαγμένο ιό...και έρχονται επίσημα χείλια να σου γ@μήσουν το αφήγημα...

    https://www.zougla.gr/greece/article/mina-gaga

     

    Οπότε, εγώ, fully vaccinated με Pfizer...έχω πρόβλημα, ναι ή όχι; Σκέψη Ημέρας...
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Επίκαιρο.
    Ανήκω στους αρνητές του Beaujolais Nouveau!
    Χαλιέται κανένας;

    Δεν σημαίνει ότι αν υπάρχει το αποφεύγω, αλλά το να το αγοράσω το θεωρώ μαλακία.
     
  11. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Και παρα πολύ καλά κανεις! Σιγά το κρασί.
     
  12. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Αρνητές σεξ υπάρχουν?