Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Υπάρχουν όμως καλές δίαιτες.... και πολλή γυμναστική.  
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Είσαι βέβαιη ότι κατάλαβες το λογοπαίγνιό μου;
     
  3. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Το κατάλαβα, μην ανησυχείς   Αυτό που είπα το είπα για μένα (άλλωστε το νήμα έχει τίτλο "τι σκέφτεσαι τώρα; ). Σε καμία περίπτωση, επίσης, δεν σε έχω για ανορθόγραφη...
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σκεφτομαι οτι με τον σταυρο στο χερι εμποριο δεν κανεις ...... καποτε εκανες .... τωρα ολοι κοιτανε να φεσοσουν ..... μεχρι και το ιδιο το δημοσιο δεν εχει πληρωσει εδω και 10 μηνες πραγματα που εχω πληρωσει τον ΦΠΑ εδω και 8 μηνες ... λες και σε τετοιες περιπτωσεις δεν μπορει να βγει μια οδηγια που να συψηφιζει το χρεος και να μην χρειαζεται να εισπραχθει ΦΠΑ που ποτε δεν καταβληθηκε ....
    ο αλλος σε παρακαλει να μην τον σφραγισεις . περνανε 3 μηνες , χανεις το δικαιωμα σφραγισεις και προσωποκρατησης και μετα δεν σηκωνει τα τηλεφωνα ....
    τελικα πρεπει να εισαι τσαμπουκας ... αλλα αποφευγω τετοιες καταστασεις λογο των ανεξελεκτων αποτελεσματων ... αντε και του χωνεις μια γερη του μαλακα .. αμα ειναι καρδιακος ; , επιληπτικος ; ...... απο την αλλη να αρχισεις να του βριζεις ολο του το σοι δεν οφελει σε τιποτα ... το να του προξενησεις υλικες ζημειες θα ηταν ασφαλες μονο αν εισαι 100% σιγουρος οτι δεν θα εχει λεφτα για δικηγορο να σε παει μεσα ....
    σε εναν μια φορα πηγα και του ξυλωσα τα παραθυρα που του ειχα βαλει , ευτυχως ηταν η ηλιθια η γυναικα του που μου εδωσε την ΑΔΕΙΑ της επειδη βρηκα σαν δικαιολογια οτι εγινε καποιο κατασκευαστικο λαθος και επρεπε να τα παρω πισω στο μαγαζι για λιγες ωρες να το διορθωσω .... αλλα με πηγε αυτοφορο διοτι οταν γυρισε ο τυπος το μεσσημερι και ειδε οτι περναει η ωρα και παραθυρα το σπιτι δεν ειχε πηγε στην αστυνομια ... φυσικα εκει η γυναικα αρνηθηκε οτι μου εδωσε την αδεια της ... ομως εγω τα εξηγησα ακριβως οπως εγιναν και ο αστυνομος μου ειπε "καλα τους εκανες" και ειπε οτι δεν εχει λογο να με κρατησει μεσα διοτι δεν ειναι δικαστης για να κρινει σε ποιον ανηκουν τα παραθυρα και ουτε φυσικα εχει καμια αποδειξη για το που ηταν και που πηγαν ... ειπε : "αν θελετε κανετε μυνησεις αλλιως χαιρετε.." ... αψογος ..... τελικα παρα να κοιμηθει ο τυπος διχως παραθυρα μου εφερε τα μισα χρηματα το ιδιο απογευμα .... δεν του τα εβαλα ωστοσο .... το επομενο πρωι ως δια μαγειας εφερε και τα υπολοιπα ......
    αλλα αυτες δεν ειναι παντα λυσεις .... ουτε με συμφερει το ραβε ξυλωνε .... και φυσικα κανεις δεν πληρωνει πριν λαβει για να ειμαι κατωχυρομενος ... σκατα ... θα αλαξω επαγγελμα .... 300 ε την ημερα βγαζει φοιτητης απο το ψαρεμα ... φυσικα εχει παρατησει το πανεπιστημιο ...
     
  5. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Χε χε Ίζνο γλυκέ μου, τώρα το κατάλαβες εσύ????   Γιατί νομίζεις, όλα τα παιδιά της ηλικίας μου έχουμε αρχίσει να πακετάρουμε για εξωτερικό??? Αυτός καλέ μου είναι ο μέσος Έλληνας...και δεν αλλάζει.
     
  6. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ποτε 8α τελειωσει η μετακομιση να ησυχασω 
     
  7. Syrah

    Syrah Contributor

    Vermilion, η ερώτησή μου ήταν ρητορική*. Αύθις θεώρησες πως εγκαλείσαι σε απολογία αγαπητό μου παιδί - με έχεις παρεξηγήσει...


    *Ρητορική διότι εκ της συνάφειας "λυποδιαλυτών" και δίαιτας καθίσταται προφανές το κατά πόσο κάποιος αντιλαμβάνεται ένα λογοπαίγνιο ή -ουσιωδέστερα-, καθίσταται σαφές το κατά πόσο είναι προτιμότερο να μην αντιλαμβάνεται κάποιος ένα λογοπαίχνιο λόγω κακής ορθογραφίας/απροσεξίας ή να κάνει τέτοια λογικά άλματα.
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σκεφτομαι εκεινη την διαφημιση της Tellas, οπου ενα μόγγολο γραφει στο notebook ενω η αχλάδω αγαπη του πιο εκει θαυμαζει τα μπαλκονια τριγυρω με εναν κουβα καφε στο χερι και οπου νεοι-γεροι-μωρα στην κουνια-αρρωστοι με τον καθετηρα και το ορρο διπλα, γιαγιαδες με το πλέχτο και το βελονακι, σερφαρουν με τα laptops και ας μην εχουν ουτε ευρω για να αγορασουν μελιτζανες και που αυτος τα βρισκει ολα τελεια, και εγω δεν ειμαι εκει να του χωσω την κεφαλα στην οθονη και να τον μπασω στο google ψυχη τε και σωματι.
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τριαντα κατι και σημερα....
     
  10. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τι εγινε ρε παιδια εχω χασει ενα ολοκληρο νημα......αυτο με τα games....ξερει κανεις τιποτα για την τυχη του.......????? 
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    μαλακια εχει καταντιση το ολο θεμα, εχει γεμηση ο τοπος εξυπνους!!!
     
  12. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Περνάει ο ήλιος μέσα από τα μαγιώ?? Ιδού η σκέψις - απορία μου..