Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Ο κόσμος έχει λαλήσει τελείως. Δεν ξέρω τι ακριβώς φταίει, πάντως το τι καμένο κύτταρο και κατεστραμμένος εγκέφαλος κυκλοφορεί ανάμεσα μας δε λέγεται!!!
     
  2. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Άλλο να έχει νταούλια και άλλο να ακούγεται το νταουλι σε κάθε δευτερόλεπτο στη διπλάσια ένταση από τα λοιπά όργανα.
    Ευτυχώς μετά από λίγο έβαλαν ποντιακά
     
  3. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Ευλογιά των πιθήκων: Eξαπλώνεται με ταχύ ρυθμό - Πώς συνδέονται ένα «Φεστιβάλ Φετίχ» και μια σάουνα

    https://eleftherostypos.gr/ygeia-ep...syndeontai-ena-festival-fetich-kai-mia-saouna





    -Θεία Κούλα: "Τα είδες;! Θα σας τιμωρήσει ο Θεός! Gagballs, μαστιγώματα, wax play και needle play! Τρομάρα σας!!!"
    -Εγώ: "Και εσύ ρε θεία που τα ξέρεις όλα αυτά...;"
    -Θεία Κούλα: "..."
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Τόσο χάλια ε;  
    Τουλάχιστον πέρασε  
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Εν τω μεταξύ γράφω σα καμία σοβαρή στα νηματα λες και δεν προσπαθώ από το πρωί να γράψω ποίημα στην γάτα μου επειδή της το υποσχέθηκα για τα γενέθλια της.
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Αν απευθύνεται *στη γάτα*, ίσως κάτι σε αυτό το στυλ;

    Νιάου μιάου
    Πουρρ πουρρ πουρρ,
    Ψιψίνι ψι ψι
    Πού είσαι; φαΐ!

    Να σου ζήσει!  
     
  7. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Ο τελευταίος στίχος σίγουρα θα της αρέσει πολύ.  

    Ευχαριστώ.   
     
  8. Iagos

    Iagos Contributor

    Καλέ Μου άνθρωπε, απευθύνεστε σε κάποιον που δεν είναι Έλληνας και δεν τον αφορούν τα εθνικά και φυλετικά σας ζητήματα.

    @Alice in wonderland θέλω να σας μεταφέρω κάτι που Μου έχει πει ένας φίλος gay/drag queen.

    Μου έχει πει:

    "αγάπη μου, ένα πράγμα θα σου πω και κράτησε το. Όλοι αυτοί που μας βρίζουν με πάθος είναι οι ίδιοι που το γυαλίζουν το πόμολο. Τους ξέρω απ" έξω και ανακατωτά. Έρχονται και μας παρακαλάνε να τους ξεκωλιάσουμε και μετά βγαίνουν στη κοινωνία και μας βρίζουν για να κρυφτούν, βγάζουν μίσος.
    Έτσι και ανοίξω το στόμα μου, θα κλείσουν σπίτια. Αυτό φοβούνται. Τρέμουν στην κυριολεξία."
     
  9. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Συγγνώμη για την παρέμβαση, αλλά αυτά δεν είναι γατίσια. Κοτοπουλίσια είναι
     
  10. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Κάποιοι λένε "γουργουριζει" και άλλοι "πουρπουριζει".
    Δεν ξέρω, ιδιωματισμοί γάτας.
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    ακριβώς όπως και στην ..κακοποίηση.
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Έχοντας μεγαλώσει με γιαγιά που είχε κότες, αυτό που θυμάμαι είναι το πουλ πουλ πουλ, ως πρόσκληση 'dinner is ready'