Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πριν "ανοίξω το στόμα μου" γιά να σχολιάσω τις δύο πρώτες παραγράφους, ας κάνω μία ύστατη προσπάθεια να μην το κάνω τελικά, ας καταπιέσω γιά λίγο ακόμη την αηδία που αισθάνομαι κι ας ρωτήσω: Όλους εμάς τους υπόλοιπους, γιατί επιμένεις να μας ανακατέψεις σ' αυτή την ιστορία; Θέλεις την άποψή μας; Ζητάς τη στήριξή μας; Έχεις ανάγκη μαρτύρων; Ή προσπαθείς να θεωρηθείς εσύ μάρτυς; Θα στήσουμε λαϊκό δικαστήριο, να ανασύρω την τήβεννό μου από τη ναφθαλίνη;

    Ως προς την τελευταία γραμμούλα, μιά και μιλάς γενικά, ας σχολιάσω τώρα:
    Όπως σου έχω καταδείξει πιστεύω και στο παρελθόν, τα προσβλητικά σου ευφυολογήματα είναι πάντα και χωρίς καμμία εξαίρεση, πανεύκολο να αντιστραφούν.
    Δεν εκπλήσσομαι κι εγώ καθόλου λοιπόν, που κάποιες ελληνίδες χρειάζεται να κρεμαστούν από το πολύφωτο γιά να ...υπάρξουν.
     
  2. dominastella

    dominastella Regular Member

    αυτο εινα λαθοσ επειδη εγω την κρεμαω απο εκει σου λεω οτι εισαι λαθοσ εισαι σε ενα φορουμ για τον σαδομαζοχισμο και νομιζω οτι εχεισ σχεση με το αντικειμενο γιατι λοιπον την προσβαλεισ αφου και οι δυο αγαπατε το αντικειμενο μην την πλιγωνεισ λοιπον γιατι εγω τν προστατεβο απο καπιον που απειλει να τη βιασει ειναι εβαισθητο κοριτσι μην την φοβιζεισ σε παρακαλω πολι ενταξει
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Λοιπόν, μιά κι έξω, γιά να τελειώνουμε: Εγώ μπορεί να είμαι εδώ γιά πολλούς λόγους, εσύ όμως προφανέστατα είσαι γιά την πλάκα και μόνο. Καλαμπουράκια λοιπόν ευχαρίστως να ανταλάσσουμε, βρίσκω διασκεδαστικά πολλά απ' αυτά που γράφεις, αλλά σε σοβαρή κουβέντα ουδέποτε θα μπλέξουμε, εκτός κι αν αποφασίσεις κάποια στιγμή να σοβαρευτείς, να καταλήξεις αν είσαι stella ή stelios, να αρχίσεις να χρησιμοποιείς το τελικό σίγμα και να πάψεις να μας κατακλύζεις με υποδείγματα της "αυτόματης γραφής" των μέντιουμ.

    ΟΚ;

    Και σε παρακαλώ να διαγράψεις αυτό το post σου
    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showpost.php?p=187773&postcount=108
    από το άλλο νήμα, γιατί δεν το θεωρώ καθόλου αστείο.
     
  4. dominastella

    dominastella Regular Member

    δεν διαγραφο τιποτα μονο την κακια σου διαγραφω ειμαστε αντρεσ μπορουμε να γινουμε και φιλοι μια και εγω ειμαι πατριωτησ οπωσ και εση ασε λοιπον τισ γηναικεσ αστεσ τερμα ολο αυτο απλα εκανεσ λαθοσ τελειωσε
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


       
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    χμ !!!! σφαγη δεν θα γινει στο νημα μου ,
    μετα απο 4800 ποστ , στα pm σας παρακαλω πολυ !!!



     
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    anasia, προσωπικά δεν έχω τίποτε να συζητήσω σε pm.
    Ασχολούμαι δημόσια, μ' αυτά που γράφονται δημόσια. Αν θεωρείς ότι θίγουν το νήμα,
    μπορείς ως νηματοθέτις να ζητήσεις, τα δικά μου τουλάχιστον, να διαγραφούν ή να μεταφερθούν αλλού.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

      Καλησπέρα, τι μου κάνεις; Είσαι καλά;  
     
  8. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ... αναφερομαι και στα πιο πανω απο τα δικα σου ,
    και ναι δεν θελω να ζητησω να διαγραφουν γι αυτο και
    παρακαλεσα να σταματησει εδω η οποια αντιπαραθεση υπαρχει .



    ------------------------------------

    καλα ειμαι , ελπιζω να σε δω ... αυριο βραδυ  
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

  10. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σκεφτομαι να ειναι αυτο το τελευταιο μου ποστ.. να ειναι αυτη η τελευταια μου επισκεψη σε αυτο το φορουμ... Θυμηθηκα το νημα του Κιτς για την τελευταια φορα που... Μακαρι να μην ξαναμπω...
    Καλη συνεχεια...
     
  11. smari

    smari Regular Member

    μπλα μπλα μπλα μπλα.......

    Να 'χαμε να λεγαμε.
     
  12. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?