Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Έχω αποφασίσει να ακολουθήσω το κισμέτ στο συγκεκριμένο θέμα. Έτσι για μια φορά, να μην παρέμβω στον ρου τον γεγονότων   θεωρώ πιο πιθανό να έρθει από την Τουρκία η παλιά κάρτα παρά να βρούμε λύση στην Ελλάδα με τις κάρτες αντικατάστασης
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Τσιγγούνα !!!!!!
     
     
  3. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Το πρώτο χειμωνιάτικο φαγητό της σεζόν: πράσα με χωριάτικα λουκάνικα... Κοπιάστε!
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Έχει ακόμα τζιτζίκια εδώ… 
     
  5. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Τα δικά μας έπεσαν για ύπνο  
     
  6. Peripteras92

    Peripteras92 New Member

    Εγώ σκέφτομαι εσένα να παίζεις μαζί μου
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Το ότι απαντάς αγαπητέ σε ένα μήνυμα του 2005 και σε ένα μέλος που έχει κάνει τελευταία εμφάνιση εδώ τον Φεβρουάριο του 2021 δεν πιστεύω να κάνει διάφορα γι εσένα;;;;;;;;;
     
     
  8. Peripteras92

    Peripteras92 New Member

    Αγαπητέ δεν ξέρω πώς λειτουργεί εδώ... Πρώτη μέρα είμαι... Βοήθησε με αν θέλεις... Πως μπορώ να βρω εδώ αυτό που ψάχνω...δεν μπορώ να καταλάβω
     
  9. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Κατ αρχάς θα πρέπει να καταλάβεις ότι η κοινότητα μας δεν είναι ιστότοπος γνωριμιών. Σίγουρα αναπτύσονται σχέσεις μεταξύ των μελών αλλά συνήθως δεν είναι αυτοσκοπός.
    Θα σου πρότεινα να κάτσεις να δεις πως έχει η κατάσταση εδώ, εάν γίνει κάποια συνάντηση να πας και λογικά κάτι θα βρεθεί και για εσένα.
    Τέλος πολύ σημαντικό είναι να διαβάσεις τις ενότητες σχετικά με τους διάφορους κανονισμούς της κοινότητας.
     
  10. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Τα γιδοfintech μας   σκέπτομαι και θυμώνω   θα έχουν βρει κάποιον τρόπο να τις βγάζουν φτηνά μη πληρώνοντας κάποια δικαιώματα, οπότε αν γίνει κάτι δεν διορθώνεται με την καμία. Είναι από τις περιπτώσεις που δεν διορθώνεται με υπομονή η φάση, λυπάμαι αν το χαλάω  

    Καλό χειμώνα λέω με το πρώτο μελομακάρονο, τώρα καλό φθινοπωράκι   Και καλή όρεξη βέβαια  
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Ευχαριστώ, τιμήθηκαν δεόντως  

    Χτύπησες ευαίσθητη χορδή, προτιμώ κουραμπιέδες! 
    Καλό φθινόπωρο!!!
     
  12. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Στη δουλειά ο πόλεμος καλά κρατεί απ το πρωί,κι εγώ ανάμεσα στις οβίδες, μπαίνω εδώ και διαβάζω για μελομακάρονα και κουραμπιέδες.
    @gaby_m , @sapfw αιδώς!
    Είμαστε μερικοί που δεν έχουμε βάλει μπουκιά απ το πρωί! 

    (Εντωμεταξύ σκέφτομαι νήμα:
    « Προτιμάει τους κουραμπιέδες απ τα μελομακάρονα. Τον κάνει αυτό λιγότερο Αφέντη;»)