Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Και τα τρίγωνα πανοράματος είναι νόστιμα, αρκεί να μην είναι μπαγιάτικα και πικρά  
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Άμα πω στην αλλη:

    "Αη μαρη τραβά στο γκαράζ να αλλάξεις κανένα λαστιχο"

    Θα θεωρηθεί πατριαρχικο, σεξιστικό κτλ???
     
  3. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Είναι προσόν το να έχεις μεγάλα αποθέματα αντοχής στη "μαλακία"...  
     
  4. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Καινούργια μαθητευόμενη στα χέρια μου.Συναντιομαστε,τα λέμε και προχωράμε.Ολα καλά,όλα ανθηρά.Την επόμενη μέρα μου στέλνει μήνυμα και μου λέει πως πέρασε καταπληκτικά κτλ κτλ...Πως έτσι είχε να νιώσει από το γυμνάσιο  
    Αναρωτιέμαι αν οι νέες γενιές βιάζονται να ζήσουν και χάνουν το νόημα...
    Υ.Γ. Δε τόλμησα να ρωτήσω σε ποια τάξη του γυμνασίου!
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια!!!

    Δεκαετία 90' έπαιζε στην τηλεόραση ένα σήριαλ αστυνομικό που λεγόταν "hunter"
    Στο τρέιλερ του έργου, έδειχνε ένα τύπο με μακρύ παλτό να βγαίνει από ένα αυτοκίνητο και έβρεχε.
    Έπαιζε ένα τραγούδι πολύ χαρακτηριστικό και το είχαμε συνδέσει όλοι με το σήριαλ.

    Ψάχνω αυτό το τραγούδι... pls HELPPPP!!
     
  6. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    αυτό λες;
    https://www.imdb.com/video/vi4121362713/?playlistId=tt0086734?ref_=ext_shr_lnk
     
  7. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    "Sometimes the most spiritual thing you can do it's not yoga, it's not meditating with crystals, it's not aligning your chakras or burning sage. It's telling certain people in your life to go fuck themselves."
     
  8. Αυτό ακριβώς!
     
  9. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    This is not meditation. It's medication.
    Cheers.
     
  10. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Με ρωτάνε γιατί βλέπω όλο θρίλερ και γιατί δεν φοβάμαι, φίλε, πέρασα όλη την παιδική μου ηλικία με την γιαγιά μου να προσποιείται κάθε τρεις και λίγο όταν ήμασταν μόνες μας ότι έχει πεθάνει επειδή το θεωρούσε αστείο, κι εγώ την πατούσα κάθε φορά και το πίστευα...

       

    Αυτό που το κάνει ακόμα πιο αστείο, πλέον, είναι ότι ήταν μια εντελώς νορμάλ γιαγιά κατά τα άλλα. Απλά από όλα τα αστεία του κόσμου είχε επιλέξει αυτό.

       
     
  11. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Ωραία η γιαγιά!