Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

       
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αν ενδιαφερεται κανεις για cult ταινιες και οχι μονο , αιμα γενικως ...(βιτσια μου προ ενασχολησεως με τα θρησκευτικα.. προσπαθω να μην μου αρεσουν πλεον) ... για να μην τα φαει ο καδος των σκουπιδιων ... ας μου στειλει πμ ...
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Και εγω ασχολουμαι με τα θρησκευτικα.
    Πηγα στην εκκλησια με μια καμπαρντινα και ολογυμνη απο μεσα.
    Ηθελα να γυμνωσω την ψυχη μου στον Θεο! 
     
  4. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    Πονηρη εσυ!!!!!!Μα καλα εσυ που χαθηκες;;;;Τοσα πρβ σου εστειλα!!!!! 
     
  5. skia

    skia Contributor

    βρε συ Μιρέλλα, τώρα το θυμήθηκες? έχεις αυτό που λέμε μνήμη ελέφαντα.

    βασικά, σκέφτομαι, ότι θέλω κι άλλες διακοπές!!!!
     
  6. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Υπέροχο φεγγάρι  
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Να το κανω το μπητς παρτυ η οχι.......?
    Αν το κανω να το κανω τον Αυγουστο η τον Σεμτεμβριο που θα εχουν επιστρεψει ολοι ?
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ποτέ δεν αρνήθηκα σε κανέναν καμμία απάντηση, αλλά θα μου επιτρέψεις να κάνω κι εγώ τα μπάνια μου, χωρίς να τσακίζομαι να απαντάω σε σένα ή σε οποιονδήποτε, μέχρις ότου κρίνω εγώ ότι έχω το χρόνο και τη διάθεση που απαιτούνται. Μην ανησυχείς λοιπόν, θα λάβεις τις απαντήσεις σου, εν ευθέτω χρόνω.
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αναρωτιεμαι πως ειναι ο καιρος στην Ελλαδα, μια που εδω κυκλοφορουμε με ψιλα μπουφαν, εχει 15 βαθμους το βραδυ.
     
  10. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Καλημέρα! 

    Ο καιρός είναι υπέροχος.. Στους 36οC o Υδράργυρος .. Μετά την χθεσινή πανσέληνο και έκλειψη , μας αντάμωσε και ένα όμορφο, ζεστό πρωινό!! Αγωνιώ να πάει 2 για να φύγω… Θέλω Παραλία! Δεν υποφέρετε η Ζέστη..

    Αυτά από Ρίο (όχι Βραζιλίας!) μεριά!  
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    36 βαθμους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Τραλαλιλαλιλαλο!!!!!Πρεπει να ετοιμαζομαι για την Ελλαδα, να λιαστω, να βουτηξω, να κανω κι εγω τα αισχη μου, να μπουγελωνω κοσμο στην παραλια, να ριχνω σαπουνια εκει που παταν για να κανουν ντους στην πλαζ, να χαστουκιζω ανεμελους λουομενους και να τους παιρνω τις τυροπιττες γιατι παχαινουν, να δωσω στην χρυση αμμουδια να καταλαβει οτι ηρθα οταν θα με μπουζουριασουν στο λιμεναρχειο.
    Θελω κι εγω να προσφερω στους συνανθρωπους μου εν μεσω θερους!
     
  12. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    Εγω παλι με την σειρα μου σκεφτομαι το ιδιο πραγμα εδω κ καιρο...
    Το μωρο μου η Μιρελλα μου που ειναι κ δεν μου μιλαει ολο αυτο το διαστημα που της στελνω μνματα???????????????????????????????????????