Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. rea..

    rea.. Contributor

    Η αντίθεση των διαθέσεων όπως έτυχε και έκατσαν σαν συνέχεια στην ροή του νήματος. Σε τι γλυκιά ρομαντική διάθεση σε βάζει το ποίημα που ανέβασε ο @Captain_Morgan και καπάκι από κάτω τα μπινελίκια σου. Μου έφτιαξες τη μέρα! χαχαχα
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @rea..

    Όντως. Αυτές οι εναλλαγές στην διάθεση στο "τι σκέφτεσαι " με ενθουσιάζουν , είναι σαν να βλέπω τον εαυτό μου. Απ' τον ρομαντισμό, στο μπινελίκι, ένα τσιγάρο δρόμος. Λολ
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Για άλλους. Εσύ το έκοψες!
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τρόπος του λέγειν.ωμπωω  
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Γαμαει καλά ο Λιακουρας???
     
  6. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Την PhD thesis μου:

    "Νιτσεϊκή Προσέγγιση στη Σαδομαζοχιστική Σεξουαλικότητα του Εθνικοσοσιαλισμού. Αναπτύξτε το θέμα."
    (Words: 100.000)
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Τι προσδιορίζεται από τον αριθμό 55 και είναι στο μέλλον έρχεται;

     
  8. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Ένα διάλογο μεταξύ Αφέντη και σκλάβας κάπου στην Αλαμπάμα περί το 1600μΧ..

    - Αφέντη, είδα βάλατε αγγελία στην τοπική εκκλησία για σκλαβί και ήρθα να δω αν μου κάνετε.
    - Θα ήθελα καταρχήν να μαζεύεις τα καλαμπόκια στο κτήμα και αφού τελειώσεις με αυτά, να αναλάβεις ένα γενικό καθάρισμα στο σπίτι και τις βεράντες. Επιπλέον θα..
    - Ώπα ώπα κυρ αφέντη μου, μια στιγμή. Για να τα ξεκαθαρίσουμε από την αρχή.
    Εγώ υποταγή, δίνω μόνο σε κτήματα. Οικίες δεν αναλαμβάνω. Έχω και μια αλλεργία στα οικιακά ακάρεα βλέπετε, και σιχαίνομαι επίσης να καθαρίζω τις τουαλέτες.
    - Τότε μήπως θα μπορούσες επίσης να..
    - Ώπα ώπα κυρ αφέντη μου.. δεν καταλάβατε. Μέχρι εκεί μπορώ. Μετά νάδα, πα ντου του, πως το λένε. Έχω ένα συγκεκριμένο επίπεδο βούλησης και μέχρι εκεί. Θέτε ή δεν θέτε;
    - Μου αρέσουν τα σκλαβιά που ξέρουν τι θέλουν! Προσλαμβάνεσαι!
    - Ωραία, αύριο μη με περιμένετε πριν τις 11.00 το πρωί, έχω επίσης αλλεργία στο πρωινό ξύπνημα εκτός απ τα ακάρεα.
    Α, και όταν έρθω να βρω τον καφέ μου έτοιμο. Δεν ανοίγει το ρημάδι το μάτι χωρίς καφέ βλέπετε.
    Μέτριο με λίγο γάλα αμυγδάλου, γιατί επίσης έχω αλλεργία στο αγελαδινό.
    Α, και κατά προτίμηση με στέβια. Και να μην τον βρω κρύο ε;
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  10. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Α είμαστε σε ομαδικό παραλήρημα. Φοβερή η ψυχολογία του όχλου.
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Το έχω δοκιμάσει... εγγύηση η κρι κρι  
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Όλο το απόγευμα και έως τωρα, πεταει ένα ελικόπτερο πάνω από τα κεφαλια μας, μας έχει ζαλίσει τα @@!!
    Ήθελα να ήξερα, δεν τελειώνουν τα καύσιμα μπας και πέσει να ησυχάσουμε?