Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Neh…whatever! 
     
  2. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    @sapfw , @rea..

    Κρύψτε λόγια..θα μας περάσουν για ρομαντικές! 
     
  3. και τί κακό εχει αν είστε ρομαντικές; ή αν σας περάσουν για ρομαντικές;
     
  4. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

  5. καλημέρες σαββατιάτικες. ζεστός νες και τσουρεκι με μαρμελάδα πορτοκάλι.
     
  6. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Καλημέρα και από μένα   ζεστός ήλιος στο μπαλκόνι, βασιλικός και λεμονιά και Hania Rani
     
  7. ntina_crossdresser

    ntina_crossdresser Καλησπερουδια Σας

    σκεφτομαι ότι πεινάω και πρέπει να χάσω 6 κιλά
     
  8. εγω ακολουθω αυτο το μοτιβο και ειμαι παντα αδυνατος. το πρωι καφε και κανενα κουλουρακι μερμελαδα κατι τετοιο. το μεσημερι τρωω του σκασμου οτι θελω. κατά τις 6 κανενα φρουτο και τελος μετα. τωρά το χειμώνα κατά τις 8 τσαι και υπνο το πολύ στις 11.30 .φυσικά περπατάω παρα πολύ.
     
  9. ΜουσΑ

    ΜουσΑ Regular Member

    Δυστυχώς δεν είχα το μυαλό να το προτείνω νωρίτερα. Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα. Αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ.
     
  10. Iagos

    Iagos Contributor

    Γιαούρτι
    Το γιαούρτι είναι τροφή σε κρεμώδη κατάσταση που παράγεται από γάλα που έχει υποστεί ζύμωση. Το γιαούρτι έχει απαλή υφή με ελαφρώς όξινο άρωμα που οφείλεται στο γαλακτικό οξύ που περιέχει. Έχει υψηλή θρεπτική αξία, μπορεί δε να παραχθεί από γάλα αγελάδας, προβάτου, κατσίκας και βούβαλου. Το γιαούρτι στη σημερινή του μορφή και χρήση, πιθανότατα προήλθε από περιοχές που σήμερα ανήκουν στην Τουρκία, αν και υπάρχουν αναφορές στον ινδοϊρανικό πολιτισμό του 500 π.Χ.[1] που το αναφέρουν ως τροφή των θεών (μαζί με μέλι). Αγελαδινό γάλα χρησιμοποιείται κυρίως στις ΗΠΑ και στην Ευρώπη, ενώ πρόβειο γάλα προτιμάται στην Τουρκία και τη Νοτιοανατολική Ευρώπη. Το βουβαλίσιο γάλα χρησιμοποιείται συχνότερα στην Αίγυπτο και στην Ινδία.

    Σερβίρεται σκέτο, με μέλι, με καρύδια, με μαρμελάδες και σε εξαιρετικές περιπτώσεις σερβίρεται και "πεταχτό" μαζί με τον κεσέ

    Πρόκειται για το γνωστό σε όλους γιαούρτωμα...
     
  11. Bootmaster

    Bootmaster On your knees

     
     
  12. iolanda

    iolanda Contributor

    Πως μου ανέθεσαν να εκπαιδεύσω τον καινούργιο υπάλληλο και δεν θέλω να το κάνω, είναι το χειρότερο μου.