Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Περασα πολυ καλα στις διακοπες, και η Μυκονος ωραια ηταν, αλλα μας διερηξαν το δωματιο και μου πηραν το κινητο (και αλλα πραγματα). Εχασα ολα τα τηλεφωνα φιλων και συγγενων.
    Θα ηταν καταπληκτικο αν με επερναν ενα τηλεφωνο εκεινοι με τους οποιους ειχαμε ανταλαξει τηλ αριθμους, να ξανα αποκτησω το contact list μου.  
     
  2. female

    female Contributor



    Μήπως να κρέμαγες το άνωθεν ποστ στο νήμα "ειδήσεις"; Δηλαδή, πρόκειται περί βαρησημάντου δηλώσεως ή ειδήσεως τελικά; Και αφορά, τη φοράδα, τον αλωνίζοντα ή και τη Φατμέ στο Γενί-τζαμι; Η εικόνα που ακολουθεί αφορά τη σύλληψη του ιδιοκτήτη της φοράδος η οποία προέβη εις μιαν τόσον κοπριστικήν περιφρόνησιν του αλωνιού; Διαφεύγει της συλλήψεως ο εν λόγω φορβαδο-ιδιοκτήτης; Είναι, εν τέλει, το ζήτημα πολιτικόν; Παλεύουν και αι ακτιβιστικαί οργανώσεις κατά της καταστολής και υπέρ του δικαιώματος της αλωνοκοπρίσεως;

    Αγαπητέ cornilios, εισέτι μιαν φοράν, παραμένω μπερδεμένη και πλήρης υπαρξιακών αποριών....


     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Θέλω και άλλες διακοπές!!!
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τρια χρονια πισω....
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν επρεπε ποτε να μου πει οτι αυτο το μπλουζακι που μου προσεφερε για δωρο το κοπροσκυλο ειναι "πλυνε-βαλε"!
    Την μισω αυτην την φραση.
    Τον τιμωρησα! Με καλοσυνη παντα! Και με ευγενεια!
    Τον χαστουκισα τις δεκαδες απανωτες φορες και του βουτηξα το κεφαλι στην λεκανη του wc τραβωντας το καζανακι.
    Ακου εκει, "πλυνε-βαλε"!!!!!!!!!!!!!!
     
  7. elfcat

    elfcat . Contributor

  8. Μ' αρεσει που εχεις μεγαλη φαντασια  
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Οσα δεν φτανει η αλεπου......................................
     
  10. zinnia

    zinnia Contributor

    θα κάνω αυτό που θέλω και όχι αυτό που θέλουν οι άλλοι να θέλω
     
  11. Δεν τα φτανει η αλεπου λες?
    Το θεμα ειναι αν θελει η αλεπου να τα φτασει γιατι αν θελει.....δεν την ξερεις καλα την αλεπου  
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Προχωραμε.Ενωμενοι,δυνατοι.
    (καποιος να με μαστιγωσει που δεν πηρα διαρκειας)

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014