Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ποια παροιμία σας έρχεται στο μυαλό;

    Όσα δε φτάααααααααααααααάνει η αλεπούυυυυυυυυυυυυυυυύ...

     
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Οι άντρες είναι σαν τα γραμματόσημα...

    Όσο τους φτύνεις, τόσο κολλάνε.  
     
  3. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ....καλα θα φαμε το φαγητο μας Κωνσταντινε
     
  5. dimitris38

    dimitris38 New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Να παω να την πεσω κουτουλαω:sleep:
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τωρα ... τσιγαρο ....
    Ω ναι .... νομιζετε λοιπον οτι το κακο ειναι πολυ μακρια ... οτι η τζουρα ειναι η σταγονα στον ωκεανο των βλαβερων συνηθειων .... Ε λοιπον παρα την ευφυια τους και τις υψιστες φιλοσοφικες ικανοτητες , πολλοι χρειαζονται μια ιατρικη γνωματευση για να πειστουν οτι τα αδυνατα γινονται στο πι και φι δυνατα .... Τι μεσολαβει αραγε απο την αυτοκρατορια της ψευδαισθησης ως τον επικριτηκο καρδιολογο ? .. μαλλον μερικες εκαντονταδες πακετων τσιγαρων ...
    Σημερα λοιπον ο φιλος που ηρθε για βουτια (καταδυση) ητανε 70 κιλα 25 ετων και περιπου 1,80 υψος .... συγκρινομενος με εμενα (105 κιλα , 38 ετων 1,90 υψος) , θεωρητικα θα επρεπε , στις ιδιες ακριβως συνθηκες , να καταναλωσει αρκετα λιγοτερο αερα απο μενα ....
    και εκει που θαυμαζα το υποβρυχιο τοπιο νιωθω ενα δυνατο αρπαγμα στο χερι μου και μου κανει νοημα να διακοψουμε την βουτια ... Αντε λεω ο μικρος ετσι κοκκαλιαρης που ηταν θα παγωσε ....
    Αποτελεσμα .. ειχε μολις 25 bar μεσα στην φιαλη του ενω εγω ειχα 120 !!! ... ο μικρος αποδειχθηκε και πολυ θεριακλης αφου οσο να ανεβουμε ολοι στην βαρκα ειχε κανει 2 τσιγαρα .... περιτο να σας πω οτι ο μικρος επαθε ενα ψιλοσοκ οταν ειδε πως ολοι βγηκαμε με περισσοτερα απο 120 bar ...
    Ερωτηση : που νομιζετε οτι πηγαν 1000 (και βαλε) λιτρα αερα απο την φιαλη του ???? !!!
    Ξερετε οτι η δικαιολογια των περισσοτερων νεων ειναι "και οι γονεις μου καπνιζαν" ???.....
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μια φορά πάει ένας στο γιατρό και του ζητά φάρμακα για να ζήσει περισσότερο. Ο γιατρός το ρωτά να κάνει καταχρήσεις, ποτά, τσιγάρα, ξενύχτια. Αυτός απαντά αρνητικά σε όλα και δείχνει ότι ποτέ δεν έκανε τίποτε. Και τότε το ρωτά ο γιατρός: "Γιατί ζεις;".

    Κατάλαβες isnoggod, χρειάζεται και καμιά κατάχρηση   Άλλος καπνίζει, άλλος περιδρομιάζει τον άμπακο, άλλος πίνει κ.λπ. Όλοι πάντως θα δούμε κάποια στιγμή τα ραδίκια ανάποδα. Το θέμα είναι να έχουμε ζήσει τη ζωή μας όπως θέλαμε.

    Μην αγχώνεσαι be cool, be happy.
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Το θέμα είναι να έχουμε ζήσει τη ζωή μας όπως θέλαμε
    ακριβως αυτο ειναι το θεμα .....

    χρειάζεται και καμιά κατάχρηση
    γενικα ναι , αλλα οχι μονο στα επιβλαβη .....
     
  9. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    αχχχχ μπορει να κουράστηκα (με καθάρισμα κλπ) αλλά το σπιτι τωρα που είναι στρωμένο είναι ζεστούλι και όμορφο 
    ....εεεε αυτο σκέφτομαι τώρα τι να κάνω;
    λολ  
     
  10. konman

    konman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    «Πάω στα όρη σε κάτι ρακοκάζανα» της είπα. «Δεν θα μπορείς να με βρεις για λίγες ώρες. Δεν πιάνει εκεί πάνω το κινητό.»
    Μου ευχήθηκε να περάσω καλά. Θα πήγαινε και εκείνη καμιά βόλτα στο Σύνταγμα αν και έκανε. πολύ κρύο. Η κόρη μου θα έλειπε .Το βράδυ είχε πάρτυ και ο γιος μου είχε καλέσει φίλους σπίτι.
    Έκλεισα το κινητό και μπήκα στο αεροπλάνο…Ταξίδι αστραπή στην Αθήνα .Με περίμενε στο αεροδρόμιο.
    Είχα να τη δω 23 χρόνια. Από τότε που με παράτησε για τον Κ.
    Είχε αλλάξει πολύ. Στο στομάχι ένιωσα το ίδιο κενό όπως τότε….

    Και τώρα; Τώρα τι κάνουμε;
     
  11. female

    female Contributor

    ...ΖΟΥΜΕ, τα όνειρά μας... ​
     
  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    female καλό είναι να ζούμε τα όνειρά μας αλλά να προσέχουμε να μην πληγώσουμε ανθρώπους που αγαπάμε.....