Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Η όλη ιστορία αγγίζει τα 300€ α ρε αν δεν έχει ο άνθρωπος με τι να ασχοληθεί!
     
  2. rea..

    rea.. Contributor

    Ειχα για χρόνια το ίδιο πρόβλημα με έναν εμμονικο ψυχακια απέναντι. Ο οποίος μου έστελνε την αστυνομία και μου τσακιζε τα νεύρα. Συμβουλευτηκα δικηγόρο και πήγα στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής να μιλήσω με κάποιο αρμόδιο. Σε έχουν απειλήσει για μήνυση ?
     
  3. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Και τελικά τι έγινε;
    Ναι
     
  4. rea..

    rea.. Contributor

    Ο δικηγόρος μου είπε να μην τον ξαναβρισω γιατί θα βρω μπελά (καποια στιγμή έχασα τον έλεγχο δεν άντεξα) Το αστυνομικό τμήμα μου είπε ότι ειναι υποχρεωμένοι να έρχονται σε καθε καταγγελία. Αλλα δεν είμαι υποχρεωμένη να κατεβαίνω οταν έρχονται. Για περίπτωση μήνυσης που το φοβόμουν είχα τη γειτονιά με το μέρος μου για μάρτυρες απ οτι μου εχουν πει. Φοβόμουν και γω για φόλες κτλ και πρόσεχα πολύ στην είσοδο της πολυκατοικίας μου καθε φορά που έβγαζα το σκυλακο. Κουράστηκε μαλλον και σταμάτησε αλλά ανα πασα στιγμή μπορεί να το ξανακάνει. Μέχρι και οι συγγενείς του με λυπήθηκαν και τον παρακαλεσαν να σταματήσει.
    Επίσης αν σε βρισουν μπορείς να τους κανεις εσυ μήνυση αλλα που να μπλέκεις. Καλό είναι πάντως να πάρεις πιο ειδικές συμβουλές και συ γιατί κάθε περίπτωση έχει τα δικά της. Κουράγιο.. ο κακός γείτονας είναι ψυχοφθόρα κατάσταση και μεγάλη ταλαιπωρία. Ελπίζω να ξεμπλεξεις σύντομα.
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Το τι χαρές μου έκανε η γάτα μου με το που γύρισα από τις διακοπές δεν περιγράφεται! Ούτε σκύλος να ήταν, μου έδινε μέχρι και φιλάκια στο στόμα, ήταν πολύ συγκινητικό.
    Το παιδάκι μου, πόσο μου έλειψε!!!
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Βάζω κλιματιστικό, κάθομαι να δω ένα θριλερακι, περνάνε δέκα λεπτά σκέφτομαι "γιατί δεν έχει δροσιά;".
    Είχα πατήσει λάθος κουμπί και έβγαζε ζεστή ...
     
  7. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Γιατί είσαι τέτοιος;
     
  8. iolanda

    iolanda Contributor

    Εσύ τουλάχιστον το άναψες, έστω και λάθος  
    Εγώ εχθές έχω πιάσει και σιδερωνω και τρέχει ο ιδρώτας ποτάμι και σκέφτομαι ταυτόχρονα πως έχει πέσει η απόδοση του κλιματιστικού και μάλλον πρέπει να καθαρίσω τα φίλτρα του και ΑΦΟΥ τελειώνω το σίδερο, τότε πέφτει το μάτι μου στο κλιματιστικό και... δεν το είχα ανάψει ποτέ    
     
  9. slave32

    slave32 Contributor

    Στο αμαξι ενω οδηγουσα
     
  10. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

        
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Επόμενο λέβελ σιδέρωμα ενώ παρακολουθείς θριλεράκι. Εκεί να δεις ιδρώτας και αγωνία   
     
  12. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Όχι αν ήταν τόσο χαζό όσο αυτό που είδα χθες.